Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újra telepítettem az Xp-m....

Újra telepítettem az Xp-m. Azóta nincs hang! Integrált hangkártya van az alaplapon. Próbáltam az alaplap softwerét megkeresni de semilyen program nem ismeri fel! Ismeretlennek jelzi. Hangkártyát meg nem tlál egy program sem. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Az alaplaphoz kapnod kellett dirver cd-t és leírást.

Ha elvesztetted, vagy nem adták az szívás.


Ez esetben ki kell derítened az alaplap típusát. Vagy szítszeded és keresel rajta matricát, vagy használsz valamilyen diagnosztikai szoftvert. Az utóbbit javaslom.


Az everest pl kiváló diagnosztikai program, és várhatóan azt is kiírja, hogy honnan tudod letölteni az alaplap drivert.

[link]

2009. máj. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert újratelepítés után a drivereknek is újra kell telepedniük. Kell az a CD, amit kaptál a géphez, amikor megvetted, mert azon vannak a driverek.
2009. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mint írtam is. Nem ismeri fel az alaplapot egyik program sem! Matrica sincs rajta! A lemzt nem kaptam meg annak idelyén. a bolt meg évekkel ezelőtt megszünt! Tehát????
2009. máj. 23. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!