Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 24hetes terhes vagyok es...

A 24hetes terhes vagyok es elobb jottem a "dokitol"es rank ilyesztett rendesen, lemerte a pocakom es 20cm mert. Ez szerintetek kicsi?

Figyelt kérdés
eddig minden rendbe volt,1 honapja ultrahangon is rendbe volt es ma meg azt mondta h kicsi,a szivecskeje szepen erosen dobog.jovo7tre kaptam legkozelebb idopontot ultrahangra.ja angliaban elek es itt nem a alapos vizsgalatokrol hiresek az orvosok.szerintetek??aztan azt mondja h no panik.ugy elszomorit ,remelem rendben van minden
2013. okt. 17. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az én hasamat csak a 3. trimeszterben mérte a doki. Akkor a szeméremcsonttól a méh fundusáig mért, gőzöm sincs, hogy mennyi volt akkor.

Ez talán segít:

24. héten a méh fundusa a köldök magasságában van

2013. okt. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%

20cm???

Nekem a karom átmérője több.

2013. okt. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30. hétig meg sem mérték a hasamat. Egyébként itthon azt mondják a dokik és védőnő, hogy ez a méricskélés csak irányadó. Pár cm nem számít.
2013. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok, még soha senki nem mérte a hasam, sem szemből köldöktől, sem körfogatban. Sem orvos, sem védőnő. Én mértem le egyszer vlaamikor félidőben, mert nadrágot akartam rendelni. Ennyi. Nem jelent semmit. Ha extrém nagy, úgy is feltűnik mindenkinek, egyébként lényegtelen mellékinfó.
2013. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kedves 2es válaszoló! Látszik mennyire túlképzett vagy a témában...nem a haskörfogatát mérték 20cm-nek,hanem a hasa aljától a köldökéig,mert 24 hetesen kb addig ér a méh fundusa(méh teteje).

Kérdező Te pedig ne izgulj,20cm az nem kicsi annyira szerintem.Én lassan 28 hetes vagyok,nem rég kezdtem el érezni egészen fent a mocorgást,így ha odáig mérem akkor 28cm :)

2013. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer sem mérték a hasamat terhesség alatt.
2013. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem kicsi a pocakod,mert ennyi idősen jó a mérete
2013. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
koszonom a nyugtato valaszokat lanyok,azt elfelejtettem irni h aspirint felirt 70mgosat,mert h az segit v mi
2013. okt. 17. 15:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem veletlenul a meh helyzetet nezte? Mert hogy itt nem jellemzo hogy merik a has korfogatot legalabbis en most varom a 2. picit itt kint es nekem eddig nem mertek soha. Csak kitapogatja a szemeremcsont felett h hol a mehed alja es ugy nezi felfele a meretet.

Amugy sztem ne aggodj a babak mas utemben fejlodnek. Ha ugy gondolja hogy valami nem stimmel elkuld uh-ra.

2013. okt. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Elozo voltam. Latom irtad hogy elkuldott ultrahangra. Ott megnezik hogy minden oke. Sztem ne aggodj akkor sem. Az idegeskedes nem jo.

Merre laksz itt kint egyebkent?

2013. okt. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!