Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan már 20 hetes terhesként...

Lassan már 20 hetes terhesként lenne egy kérdésem hozzátok. Volt-e már veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Lehet hogy érdekes és fura, de történt már veletek olyan terhesség alatt, hogy ha megéreztétek egy olyan étel illatát amit imádtok eszetekbe jut egy emlék vagy az anyukátok által készített ételek. Mert velem egyre gyakrabban megesik. De amíg nem estem teherbe ilyen nem volt. És már pár éve együtt élek a párommal szóval túl nagy honvágyam csak nem lehet. Mert gyakran látogatom a szüleimet, de kitudja.

2013. szept. 13. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
38%

Kívánós vagy, ennyi, terhesen ez tök normális állapot:)Én naponta hazajárok a szüleimhez egy egy fél órára, és ha anyu valamit épp főz csorog ám a nyálam :)Ha meg olyan van, amit végképp nem bírok megállni,akkor csomagoltatok vele egy kicsit, és reggel megyek érte meló előtt.

De volt olyan is, hogy már évekkel azelőtt nem ettem gundel palacsintát, és annyira kívántam, hogy a páromat este fél 10-kor zavartam el érte, még szerencse, hogy ismeri az étterem tulaját, mert már éppen zárt volna a konyha, de nekem még csináltak egy extra adagot :)

2013. szept. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Én gondoltam a kivánósságra, de azt nem tudtam, hogy ilyen formája is létezik. Az édességeket nagyon kívánom a savanyú dolgokat szinte alig bírom elviselni, de hogy ilyet, hogy az otthoni dolgok jutnak eszembe egy ételről...ez nekem új. :) Köszönöm szépen a választ.
2013. szept. 13. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!