Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet-e cickafark teat inni...

Lehet-e cickafark teat inni terhesen?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok hülyeséget írni,de úgy rémlík nagyon nem,merthogy ezt szokták a menstruációs gondokra is és vérbőt okoz,vagy valami ilyesmi és vetéléshez vezethet,de nem akarok hülyeséget írni...:S
2009. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom ahogy az előttem író írta.Alhasi vérbőséget okoz,ami vetéléshez vezethet!
2009. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A védőnőm és orvosom szerint is szabad inni cickafark teát.

2009. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én is iszom, nekem is az orvosom és a védőnőm tanácsolta mert megvoltam fázva.Szerintem ha egy kicsit is ártana akkor biztos,hogy ők sem ajánlották volna nekem.27km
2009. nov. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Maria Treben Női betegségek című könyvében vetélés megelőzésére javasolja a fele-fele palástfű-cickafark keveréket.Én szoktam a Maria Treben féle gyógynövényeket alkalmazni,és nekem mindig beválnak,tehát nem hiszem,hogy ez nem lenne igaz.Szóval szerintem lehet,csak ne sokat.
2011. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!