Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik november...

Kismamák, akik november közepére/végére vagytok kiírva, hol tartotok a készülődésben?

Figyelt kérdés
Hogy áll a babaszoba? A kórházi csomag? És hogy érzitek magatokat? Izgultok már?
2013. okt. 19. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden megvéve:) már csak világra kell jönnie
2013. okt. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A babaszoba készen van, a kórházi csomag tartalma is megvan, csak mosás és vasalás kell, ami épp folyamatban van :) Nagyon izgulok, első baba lesz.
2013. okt. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már szinte mindent előkészítettem,összepakoltam.Már csak a kórházi csomagomból hiányzik pár dolog. Eléggé nehezen viselem a végét, pedig november 22-ig van még 5 hetem. Az alvás már sehogy sem megy megállás nélkül fáj a hátam.Próbálok nem izgulni,mert azzal csak rosszabb lesz, bár az az alap félelem bennem is bennem van,de már nagyon várom,hogy végre a kezemben tarthassam a fiamat! :) Te kedves kérdező hogy vagy?
2013. okt. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is majdnem kész vagyok már :) Nekem a kórházi táskából már alig hiányzik valami. (Apróságok, meg van amiből nem viszek sokat és majd pótolja a férjem pl. wc papír) A mosás-vasalás is kész van, minden ruhája elpakolva. Venni még kell ezt-azt, de azok is inkább a babakozmetikumok (bár rá is ér, mert eleinte patikait használunk). Még pelenkából kell plusz egy csomag, hogy egy ideig ne legyen rá gond :) A legnagyobb, ami hátra van, az a kiságy. Úgy volt, hogy kapunk, de úgy alakult, hogy mégis inkább veszünk egyet. De hétfőn azt is elhozzuk, mert akkor ér rá a férjem :)

Én nagyon izgulok már. Voltunk szülőszoba látogatáson, azóta már számolom a napokat, amik még hátra vannak. A pici rengeteget mozog. Én szerencsére jól vagyok, csak hamar elfáradok (lépcsőzés nem megy már :( ) Ezen kívül a gyomorsavammal szenvedek, de ennyi baj legyen :) Már csak 5-6 hét :)

Nekünk is első baba.

Hol fogtok szülni?

2013. okt. 19. 13:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as válaszoló: nagyon mosolyogtam, én is nov. 22-re várom és nekünk is fiú :)

A szobával nyár végére elkészültünk, de a pakolással még nem haladtam eléggé, még csak most állok neki. Nagyon álmos vagyok minden nap, de fájdalmaim nincsenek. Viszont nagyon izgulok, alig várom! :)

2013. okt. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok :) Akkor vagyunk egy páran nov 22-re :) Én az Istvánban fogok szülni. Na a gyomorsav az engem is kikészít, soha életemben nem volt ilyen gondom most meg minden éjszaka szenvedek tőle. De remélem ez az 5 hét már gyorsan elrepül,mert már úgy várom,hogy itt aludjon a kiságyban és nézhessem a kis drágámat. :)
2013. okt. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!