Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tetszenek ezek a nevek?...

Hogy tetszenek ezek a nevek? Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Még nem tudjuk a bébi nemét, de ötletek azért vannak.

Fiúnál az Ádám Olivér, az Ádám Levente és Zsombor Levente opciók jöttek szóba, lánynál pedig a Virág Flóra, a Lili Flóra és a Lili Bianka verziók. A vezetéknév Bogdán.

Nektek melyik tetszik a legjobban, mind fiúban, mind lányban?

De egyéni véleményeket is szívesen várok. Előre is köszi :)

9hkm


2013. okt. 20. 13:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Fiúban az Ádám annyira nem tetszik,főleg hogy szenteste van a névnapja,és nem szúrnák ki vele. Zsombor Leventét választanám. Lányba a Virág Flóra lenne nekem egy kicsit sok. Inkább a Lili Flóra.
2013. okt. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ezek közül mind a fiú, mind a lányneveket nézve az utolsókra szavazok. A Bogdán után az Ádám nekem túl nyelvtörős, sok az á egymás után.

Boldog babavárást!

2013. okt. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem a fiubol az Adam Levente parositas tetszik ( valoszinuleg nem csak szenteste van Adam nap) kislanybol pedig Lili Bianka :-)
2013. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem az Ádám Olivér nagyon tetszik, Bogdán Ádám Olivér, jól hangzik :) (de ha ez lesz, igérjétek meg, nem neveltek focistát belőle :D)

Lányból a Lili Bianka tetszik, de ajánlanám mondjuk a Blanka Kírát, szerintem gyönyörű :)

2013. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Fiam Ádám,neki szeptember 9-én tartjuk a névnapját,akkor van Szentestén kívül,ezért nem vetném el ezt a nevet.Nekem is az Ádám Levente név tetszik együtt.Lány nevekben a Lili Flóra,de tetszene még a Lili Virág is.
2013. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
Egyeni velemeny: nem adnek ketto keresztnevet, mert felnottkoraba rettenetesen fog utalni alairni. A Floran kivul sajnos mind nagyon tucatnev (nem bantaskent irom, ez az en szuveren velemenyem) en tuti olyat adnek, ami ritka, de egyszeru es rovid. Van is egy par tippem. :-)
2013. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Zsombor Levente és Virág vagy Bianka. A Virág Flóra és a Lili Flóra is azért problémás nekem, mert a Flóra jelentése virág, a Lili meg liliom, ami szintén egy virág... és akkor virág virág, vagy liliom virág, nekem nem jön össze.
2013. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ugyanezt akartam írni, mint az előttem válaszoló. Flóra=Virág, Lili=Liliom. Bianka nekem nem tetszik. Fiúnál nem játszik a Zsombor Ádám párosítás?
2013. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekünk csak simán Olivér lesz a neve. Apjának kettő keresztneve van és hallani sem akar erről a fia esetében, mert utálja, hogy ilyen hosszú a neve :-)
2013. okt. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hat, parom mindenkeppen azt szeretne, hogyha lesz Adam, akkor az az elso neve legyen.

A Kirara nem is gondoltam, de tetszik nagyon, koszi :) Mondjuk Virag Kira?

2013. okt. 20. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!