Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tetszenek ezek a nevek?...

Hogy tetszenek ezek a nevek? Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Még nem tudjuk a bébi nemét, de ötletek azért vannak.

Fiúnál az Ádám Olivér, az Ádám Levente és Zsombor Levente opciók jöttek szóba, lánynál pedig a Virág Flóra, a Lili Flóra és a Lili Bianka verziók. A vezetéknév Bogdán.

Nektek melyik tetszik a legjobban, mind fiúban, mind lányban?

De egyéni véleményeket is szívesen várok. Előre is köszi :)

9hkm


2013. okt. 20. 13:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Bogdán Ádám Olivér :) Nagyon szép, az én fiam is Ádám. Jól is hangzik így ;) És kedves első, szept. 9-én is van Ádám névnap.


Bogdán Lili Bianka

2013. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Fiúk közül az Ádám Olivér párosítás tetszik, de mivel valóban eléggé nyelvtörő kimondani úgy, hogy az Ádám az első keresztnév, így én inkább megfordítanám: Bogdán Olivér Ádám. Ettől még használhatjátok az Ádámot.

Lányok közül viszont egyik név sem tetszik. A Lili Bianka páros helyett tetszene nekem pl. Bogdán Lia Bíborka.

2013. okt. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem is az Ádám tetszik a fiúnevek közül.Az én kisfiam is Ádám lesz :D Mi is szeptemberbe fogjuk tartani a névnapját,amugy a legtöbb Ádám ismerősöm is akkor tartja hivatalosan :)
2013. okt. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Lanynal mit szoltok a Kira Zsofia nevhez?
2013. okt. 21. 15:57
 15/18 anonim ***** válasza:
A Zsófia nekem nagyon nagy kedvenc, ha lenne lányom is, akkor biztosan így hívnák, de csak fiaim vannak. Egyébként a kisebbik fiam is Ádám. A Kira abszolút nem tetszik és szerintem nem is illik a Zsófiához.
2013. okt. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én Zsófia Judit vagyok. A Kira tényleg nem passzol a nevemhez :)
2013. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én meg Judit vagyok :)

Utolsó előtti voltam.

2013. okt. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Had mondjak egy személyes véleményt a ritka nevekről :) Engem Koppány Imre-nek hívnak. Mivel sokáig nem találkoztam másik Koppánnyal, ezért nem annyira tetszett a név még gyerekként (most 20 éves vagyok) Tavaly találkoztam kettővel is (20 év alatt azért nem olyan egetrengető ez a szám). Sokan megisvoltak róla győződve, hogy én nem fogom használni ezt a nevet. Ma pedig szinte büszkeséggel tölt el, hogy nincs még egy környezetemben.


Ahogy elnézem a választott neveket ti sem egy tömegnevet akartok a kicsinek. ÉN még a Botondot is tudnám javasolni (bár mostanában egyre több gyerket hívnak így). BB :) Kinek mijut róla eszébe :D

2013. nov. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!