Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mossam ki a babaruhákat?

Mossam ki a babaruhákat?

Figyelt kérdés
Unokatestvérem rengeteg ruhát adott nekünk, mivel ő tavaly szült. Mindegyiken érezni az öblitő illatát, mielőttt elrakta mindet kimosta. Mossam ki igy is? Azokat átmosom amiket újjonnan vettünk,de ezeket is muszáj?
2013. okt. 20. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze. Egy mosást ilyenkor is szoktak javasolni. Én is így kapok babaruhakat, de még ki is vasalom őket.
2013. okt. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is kimostam, amit kaptam barátnőtől, mert bár ő kimosta mielőtt eltette, közbe állt, meg megfogdostuk, meg szállítottuk papírszatyorban stb. Szóval hiába tisztán rakta el, inkább kimostam én is, meg kivasaltam. Ha nem újszülöttnek lenne nem mostam volna ki én is :)
2013. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is mindent átmostam. Még ha éreztem is az öblítöt.
2013. okt. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kimosok mindent. Megjárt néhány dobozt, szatyrot, akárhogy is hozták át. Remek, hogy nem koszosak, de nekem a tisztától messze van az, amit nem helyben mosok, vasalok és teszek a polcra. Mégiscsak egy újszülöttre adom rá, aki még szinte semmivel nem találkozott, nem hiszem, hogy kockáztatnék, hogy mi lehet a ruhákon, és mi nem.
2013. okt. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En is kimosnam mindekeppen es kusbabanak nem illatos mososzerrel vagy oblitovel.
2013. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp kimosnám.
2013. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alaposan kimosnám, öblíteném és vasalnám.
2013. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ananke ***** válasza:
Én is kimostam mindet,bár öblítő nélkül,és kivasaltam.Imádom pakolgatni és nézegetni ezeket a picike ruhákat :)
2013. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!