Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnátok nekem tapasztalatokat...

Piroska és a farkas kérdése:

Írnátok nekem tapasztalatokat a váci kórházról?

Figyelt kérdés
Írnának nekem tapasztalatokat-élményeket olyan anyukák akik a váci kürházban szültek? Fogadott vagy ügyeletes orvosokról, szülésznőkről...Az is érdekelne, hogy a sima kórházi terhesgondozásos ultrahangvizsgálaton lehet - e kérni fényképet vagy esélytelen...
2013. okt. 20. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én most jártam végig mindent. Ultrahangon vagy adnak vagy nem képet. Nekem nem adtak de láttam akinek adtak. De jó hír apuka bent lehet ultrahangon. Én nem fogadtam szülésnőt sem orvost. Nem láttam értelmét. Mi bementünk mert jöttek a fájások este. A szülésznők nagyon aranyosak voltak. Apás szülés volt. A doki is rendes volt hamar megszültem. Csecsemősök is aranyosak. Én a dokinak nem adtam pénz. A szobatársaimnak mindnek volt fogadott dokija. Ha valami érdekel kérdezz nyugodtan.
2013. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és gratulálok!
2013. okt. 21. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!