Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Sikó László nőgyógyásznál...

Dr. Sikó László nőgyógyásznál Miskolcon szült-e valaki mostanában? Megosztanátok velem a tapasztalatokat? Minden érdekel!

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi lennék minden információra, mert még most fogok először dokihoz menni és már oda akarok menni, ahová végig járni fogok és akinél szeretnék szülni is. Eddig hozzá jártam és nagyon szimpatikus, rendes, alapos orvosnak ismertem meg. Arra lennék kíváncsi, hogy végig a magánba hívott-e? Milyen sűrűn? Telefonon elérhető-e mindig vagy visszahív-e? Mennyit adtatok szülésnél? Szóval minden! Köszönöm!!!
2013. okt. 20. 14:23
 1/2 kabymaci ***** válasza:
Szia én nála szültem nemrégiben császár metszéssel.Nem rossz doki csak drága.Mindig magán rendelésre hív.Kb havonta 1szer.Álltalában elérhető telefonon ha úgy van vissza is hív.Álltalában megszokta beszélni az anyukával a tarifáját de ez változó.
2013. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Megmondalak válasza:
Már régi a kérdés, de azért leírom. Aki jó sok pénzt akar költeni a szülésre az nyugodtan menjen hozzá! Nekem ugyanis azt mondta a drága "doktor úr " hogy szülhetek nála, de nagyon sokba fog nekem az kerülni, mert nála az ultrahang 7000Ft-nál kezdődik. Egyébként tényleg jó orvos, semmi különleges. Úgyhogy inkább elmentem máshoz, más kórházba, Dr. Dienes Józsefhez,magánrendelésre, akiről egyébként csak jókat hallottam és sokkal tapasztaltabb szaktekintély, mint ez a kis mezei Sikó! És hozzá kell tennem, ha minden vizsgálatot megcsinált ultrahangot is beleértve kért el 5000Ft- ot, úgyhogy számomra Sikó elfelejtve. Sajnos akinek endokrinológus kell, vagy inszeminációt csináltat rá van szorulva.
2014. febr. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!