Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakran mentetek...

Milyen gyakran mentetek orvosi vizsgálatra és miket nézett az orvos? Sztk-ás rendelésen vagy magándokinál?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Magánba jártunk első trimeszterben 2 hetente (ultrahang volt), utána havonta (uh-k voltak, labor és ilyesmi), 30.héttől ismét két hetente (ultrahang és méhszáj vizsgálat), 37. héttől hetente (uh, ctg és méhszáj), de akkor már a kórházba azonos dokihoz :)
2013. okt. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be a magándoki. SZTK-ba járok. Az első négy hónapban kéthetente mentem, mert én veszélyeztetett vagyok, de az ötödik hónaptól már csak havonta járok.
2013. okt. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Magándoki!

Havonta uh, kenetet nézett, méhszájat!

3 havonta teljes vérkép!

2013. okt. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elején hetente jártam, mert 2szer véreztem, utána 2-3 hetente, magánba.
2013. okt. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

SZTK-s doki és soha semmit se nézett.

A vége felé a védőnő mérte a szívhangot, vérnyomást, a doki csak ült, kérdezte jól vagyok-e, aláírta a kiskönyvet és viszlát.

A 40. hét után nézték először a méhszáj állapotát.

2013. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Magándoki, havonta uh, méhszáj

3 havonta vérkép (egyszer rákszűrés, hepatitis)

36. héttől a kórházban nst + uh.


védőnő 2 hetente, ő nézett haskörfogatot, súlyt, szívhangot, vérnyomást, de ennek az eredményeit is mindig nézte a doki

2013. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
akinek van rá pénze menyen magánorvoshoz, én speciel nem vagyok anyagilag annyira elengedve Jászberénybe járok a kórházba, ott is ugyan úgy ellátnak azt meg, hogy mikor hova kell menjél a védőnő úgy is megmondja meg adja a beutalókat
2013. okt. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!