Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+2 napos ultrahangon 9mm...

7+2 napos ultrahangon 9mm petezsák. Van még remény?

Figyelt kérdés
Ma voltam az elsö ultrahangon és 7+2 naposan mindössze 9mm-es petezsákot látott a doki. Szerintetek van még remény? Hogy lemaradt a drága a fejlödésben és azért késöbb majd látszik, meg fejlödhet??? Valaki, akinek hasonló helyzetböl született babája? Pozitív tapasztalatok???

2013. okt. 22. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha teljesen üres a petezsák, elég kevés a remény:'( Nem lehet, hogy később fogant a baba? Tudod esetleg a fogantatás pontos dátumát? Az orvos mennyire bíztatott? Én nagyon drukkolok neked!
2013. okt. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Biztos 7+2 vagy? Nem lehet hogy később fogant?

Nekem 7 hetesen 13mm volt szikhólyaggal és sajnos vetélés lett a vége :(

Túl sok bíztatót nem tudok írni, de nagyon drukkolok hogy minden rendben mire legközelebb mész :) fel a fejjel :)

2013. okt. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólókkal, esetleg az lehetett, hogy később fogant!


Nagyon drukkolok Neked, írd majd meg, mi lett a vége!

2013. okt. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

4+0-n már pozitív volt a tesztem és sejtéseim szerint szept 15-én lehetett a peteérés, amiböl fogant. Viszont iszonyatosan stresszes idöszakom volt (doktori disszertáció - amit többek között a baba miatt is feladtam a múlthéten), és arra gondolok, hogy esetleg a sok stressz miatt nem lehet-e ekkora lemaradás, amit majd behoz.

Lehet, hogy álmodozom, de még nem vérzek, nem fáj, mellek duzzadtak, más tünet meg korábban sem volt. Hátha! Ma vizeletböl simán kimutatható HCG-m volt és vettek vért, hogy pontosabban tudjuk az értéket. Eredmény csütörtökön. Tavaly szeptemberben volt már egy vetélésem 5+5 naposan, de akkor görcs, vérzés, minden (elötte nem voltam akkor UH-n). Még nem adom fel!!!

2013. okt. 22. 18:39
 5/14 anonim ***** válasza:
Gondolom kemény nő lehetsz, ha a doktori disszertációig is eljutottál, szóval most is kitartást kívánok neked! Remélem a következő ultrahangon jobb lesz a helyzet már! Minden jót neked!
2013. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Most hívott a nődoki, hogy a tegnapi HCG-értékem 3600 ne, azaz ő most egy kicsit bizakodó. Holnap újra vérvétel. Szorítsatok, hogy ebből még hátha jó is kisülhet!!!!!!
2013. okt. 23. 15:14
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi újsàg kedves kérdező? Szorítok :)
2013. okt. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a szorítást!!! Ma voltam ismét vérvételen, eredmény talán hétföre lesz. Nagyon bízom benne, hogy a HCG magasabb lesz, mint a keddi. Még mindig semmi görcs vagy vérzés. Próbálok nyugodt és optimista maradni.
2013. okt. 24. 17:05
 9/14 A kérdező kommentje:
Már nincs több remény. A tegnapi vérvétel eredménye 3400 lett, azaz csökken a HCG, és ma úgy döntött az angyalkánk, hogy távozik tőlünk. Talán legközelebb nekünk is megadatik, hogy szülőkké váljunk...
2013. okt. 30. 16:55
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnàlom :(( együttérzek veled, sajnos nekem is volt vetélésem.

Spontàn elvetéltél vagy megműtöttek? Kitartàs! Egyszer eljön a mi időnk ismeglàtod :)

2es voltam

2013. okt. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!