Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van remény 20mm petezsák?

Van remény 20mm petezsák?

Figyelt kérdés
Utolsó mensim első napja 10.hete volt.Inszemináció történt a 17.napom.Erős pozit a 38.napon teszteltem.első uh.15mm petezsák.Rá 1hére-2.uh:19mm.Rá 1hétre Ma 75.napon 19mm.-es petezsák embriót nem lát a doki.Lehetséges hogy még nem látja az embriót késői baba?
2013. márc. 20. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem sikerült a baba. 20 mm-es petezsákban már lennie kéne magzatnak.

:(

2013. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom:( doki mit mondott? Ő csak okosabb mint mi.
2013. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem nott a petezsak, e miatt nem tudok biztatot mondani. Az orvos mit mondott?
2013. márc. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ebből már nem lesz baba. Bátyáméknál épp így volt ősszel. Missed ab lett a vége.
2013. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Bizakodunk,reménykedünk próbálunk párommal pozitívak maradni.Inszemináció volt 17.napon van olyan akinek pár nappal hamarabb végzik.

Doki véleménye:Várunk ha kell 1hetet-2hetet.Tünetem a cickó duzzanat,lehetséges a duphastontól!?Nem kellett volna ezt a duphastont szedni?Sok esetet olvastam ezen az oldalon is hogy késői baba 1-2hét és ott van a baba.Az assziszt.nőcike nagyon nyugtatgat ez a dolga-semmi okom az aggodalomra,pont most a napokban az egyik dokinak ugyanígy volt a menye és ott van a babája.Nyugalom ne idegesítsem magamat,mert árt.Tudom.Nem írt még eddig nekem olyan akinek így hasonló esete volt hogy inszemináció,késői baba.Istenem!Megszakad a szívem!

2013. márc. 21. 05:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha az orvos azt mondta, hogy var meg egy-ket hetet, akkor 100% pozitivan allj hozza, relaxalj sokat, gondold oda a picit, a gondolatnak nagy ereje van. Es latod, ne minket kerdezz, hanem hallgass az orvosodra! Kivanom, hogy sikeruljon! Kitartas!
2013. márc. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia Köszönöm válaszodat meglett nemrég a bhcg vér eredménye:6835,10mU/ml pillanatot tudtam csak beszélni a dokival műtőbe indult.Örült velünk együtt bízunk benne hogy a jövőhéten már látszódni fog a kisbabszemünk.
2013. márc. 21. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok, a torkom szorul, ahogy olvaslak. Kitartás, biztos minden rendben van.
2013. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kitartunk,Bízunk és reménykedünk!Köszönöm Köszönöm
2013. márc. 21. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!