Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudatom biztosra hogy...

Honnan tudatom biztosra hogy magzatviz szivárog e vagy csak bő folyás?

Figyelt kérdés
40.hetes kismama vagyok és nem tudom el dönteni h . néha erősen kilokodo cucc folyás e vagy esetleg magzatviz? ?? Pár napja tutira vettem h.viz bementem az ügyeletre és nem az volt haza küldtek. Már tök hülyének érzem magam :-(:-(

2013. okt. 23. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
nem tudhatod.
2013. okt. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom - de nézz utána neten akár - ha veszel lakmuszpapírt a patikában, az kimutatja (lilás-kékes lesz).
2013. okt. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem a szülőszobán sem tudta megállapítani a szülésznő lakmuszpapírral, akkor vajon egy laikus hogy tudná??
2013. okt. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínûleg ha szivárgó magzatvíz akkor folyamatosan nedves leszell alul. Szintelen szagtalan.Mikor nekem szivárgott csak onnan tudtam mi az, hogy pisi után ki akartam nyomni a pisit az utolsó cseppig és akkor spriccelni kezdett kifele. Furcsa volt így pár perc mùlva ùjra próbáltam, majd megint.

Bementünk szülni és mire beértünk beforrt az a rés. 10 map kórház. Aztán Apa segítségével egy kis kimenõ után 38 hét 6 napra született a babám. A vizsgálatok alapján magzatvíz szivárgás volt.

Ha nem vagy biztos a dolgodban menj be a kórházba mielött kapsz egy csùnya fertõzést vagy baj lenne. Nem néznek hülyének, de ha mégis......nem jár oda szülni az ember minden nap. :) Kitartás!

Boldog babavárást és mielôbbi babázàst!

2013. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát szinte mindennap van magzatviz vizsgálat. Kedden volt legutóbb és ma is lesz Bízom benne h.csak észrevennék ha lenne valami. ..
2013. okt. 24. 05:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!