Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 héten magzatvíz szivárgás?...

Macska11 kérdése:

23 héten magzatvíz szivárgás? Miből állapítják meg, hogy magzatvíz szivárog-e vagy csak erős folyás?

Figyelt kérdés
Ilyenkor még visszatapadhat a burok? Létezik ilyen? Zárt méhszáj, elegendő magzatvíz...

2013. szept. 14. 00:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Megvizsgál, a doki látni fogja hidd el...de van tesztcsik is amit a gyogyszertárba vehetsz...márha még otthon vagy.....

Nem, ha megreped akor nincs tovább, meg kell szülni záros határidőn belül...de azt ők látják h mikor.

2013. szept. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ja és nekemis megrepedt, zárt méhszáj...császár lett belőle....
2013. szept. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ha veszel indikátor papírt a gyógyszertárban, akkor magad is ellenőrizheted. A hüvely ph-ja savas, ha lúgossá válik, akkor vagy fertőzésed van, vagy a magzatvíz szivárog. Mindenképpen orvoshoz kell fordulni lúgos ph esetén.
2013. szept. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
az önellenőrzés helyett én bemennék az ügyeletre, hamar megállapítják, valószínű csak folyás, de jobb félni..:) kitartás
2013. szept. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
elvileg azt a papír csíkot már betiltották mert káros olt az egészségre. szerintem menj be a kórházba, az a legbiztosabb!! Majd írd meg mi lett a vége. Sok szerencsét!
2013. szept. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. kórházban vagyok már. talán megáll a szivárgás, de, hogy baj van, az valószínű, mert a vérvétel azt mutatja. 14e fehérvérsejt a megengedett 12e. helyett

Érdekes, mert én nem érzek semmit. A bébi mozog, víz csepegés megállt. az orvos is sajnos azt mondta, még bármi lehet. Nagyon nagy szerencse mellett, folyamatos kórház, fekvés, talán húzzuk még... a lényeg, nem szabad belázasodni.

2013. szept. 14. 08:37
 7/24 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok nektek, hogy ne folyjon el a magzatvized. Kitartás, és tényleg szigorú fekvés. Majd azért írj, hogy mi van veletek.
2013. szept. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én is drukkolok neked!
2013. szept. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Anita8401 ***** válasza:
80%

Szia nagyon szorítok nektek majd írj,hogy mi újság veletek.

Nekünk a harmadik kisfiunk született meg nagyon korán 27 hétre de minden rendben van vele most 10-én töltötte az 1 évet :) és volt egy szobatársam akinek 24 hétre született meg a kis fia és ők is jól vannak lassan ő is 1 éves lesz :).

Tehát remény mindig van :) .

2013. szept. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatásokat. A fehérvérsejt szám növekszik. Most néznek valami crp-t,a dokim még nem jelent meg, úgy, hogy bizakodok...
2013. szept. 14. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!