Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit nehezebbet emeltem, ha...

Kicsit nehezebbet emeltem, ha bajt okoztam az mikor derül ki? Nagyon vigyázok magamra, most ágyazás közben mégis ahogy nyitottam az ágyat, éreztem, hogy nem könnyű.13 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Ha nagy bajt okoztál akkor már vérzel, és görcsölsz, és nagyon fáj ha kicsit, akkor is görcsölsz, és 1-2 óra múlva barnázol.


Egyébként meg ha ennyitöl bajt okozol, akkor lehet következö héten egy doboz gyufa levételétöl lenne baj.


A barátnöm spontán vetélt 2x és a harmadiknál 8 hónaposan leesett a lépcsön, még sem lett semmi bajuk.

2009. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, ugyan... Nagyanyáink szerinted kivonhatták magukat a munkából 50-60 évvel ezelőtt? A mindennapi tevékenység, házimunka nem okozhat bajt. Cementászsákot persze nem kell cipelni, de túlzásba se kell esni, ha nem vagy amúgy veszélyeztetett terhes. :)


Ne félj, nem lesz semmi baj!

2009. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi Lányok! Tudom, túl reagálom, de én... én nem vagyok teljesen normális.
2009. nov. 12. 19:13
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi hogy ezt mondom.. de sztem tenyleg nem vagy teljesen normalis. En a 16. hetben vagyok.. es szerinted a 14 kg-os lanyomat 2 eves lanyomat ki emelgeti egesz nap, mikor a ferjem 2-3 napos uzleti uton van minden heten? Nem beszelek az egyeb napi hazimunkarol, bevasarlasrol.. stb.
2009. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ismerem magam, de köszi a diagnózist Tőled is. :D Nem sértődöm meg, tényleg tudom, hogy nincs minden rendben a toronyban. Nagyon nehezen jött ez a baba, csodaszámba megy...
2009. nov. 12. 20:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem bantani akartalak, de most h belegondolok a lanyunkkal meg 7 hetesen festettunk, tapetaztunk es 10 hetesen koltoztunk. Nem en emeltem az agyakat, de az otodik emeletre ugyanugy hordtam fel a cuccokat. Szoval nem "hanyadik gyerek" fuggo a dolog. Megertem, ha nehezen jott ossze.. de a terhesseg vege fele es plane ha megszuletik, egyre tobb aggodnivalod lesz.. prbald meg legalabb meg most nyugisabban venni.
2009. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!