Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Toxémia esetén mindig magas a...

Toxémia esetén mindig magas a vérnyomás?

Figyelt kérdés
Egy nap akkor folyamatosan magas vagy van, hogy alacsony és van hogy emelkedettebb? Mai nap végig 125/80 körül mozgott. Most este 135/90... Eléggé aggódok. Nagyon enyhén vizesedtem, de a védőnő azt mondta ez még belefér. Vizeletemben 30 mg/dl fehérje volt de gyanítottuk, hogy ez a nemrégi mandulagyuladásom miatt volt. Valaki? 35 hetes kismama

2013. okt. 23. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez még tényleg belefér. Nekem 140/110 körül is volt, az nstés asszisztens szerint még ez is belefér, de a védőnőm ezzel már dokihoz küldött. Ott 170/110 lett a vérnyomásom, kórházi ápolás és napi 3*1 dopegyttel is "csak" 140-150 közé tudták levinni.

A tiéd még rendben van.

2013. okt. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan magas a vérnyomásod, ha toxémiás vagy. Nekem 170/110 volt másnap, ahogy felment a vérnyomásom és nem is ment lejebb. Napi 10 szem Dopegytet és 4 szem Cordaflexet szedtem, hogy 140/90 alatt maradjon. Ha ez alatt van, nincs baj.
2013. okt. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!