Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első 12 hétben mit mondtato...

Az első 12 hétben mit mondtatok az ismerősöknek, mikor babáról kérdeztek?

Figyelt kérdés
Mi elkövettük azt a hibát, hogy kikotyogtuk az ismerősöknek, babát tervezünk. Viszont mindenki előtt hallgatni szeretnénk a 12. hétig. Sorozatban jönnek a kérdések, épp most kezdett el zavaró lenni, hogy úgy néz ki, sikerült a baba.
2013. okt. 24. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt mondtuk, hogy időben szólunk majd ha van valami.
2013. okt. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagy titokzatosan mosolyogtunk, vagy azt mondtuk, hogy majd kialakul.

De egyébként, ha valaki konkrétan rákérdezett, nem tagadtuk le (egyszer mondtam annyit, hogy no komment).


13hkm

2013. okt. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Nalam a 11.heten konkretan rakerdezett egy ismeros.

En pedig konkretan letagadtam.

Meg szerettuk volna varni a buvos 12. Hetet.


Igy is volt par ismeros,akinek elmondtam:)

2013. okt. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyit mondtam, hogy tervezzük, remélhetőleg hamarosan érkezik majd:-)
2013. okt. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én vagyok a kivétel :-D Mi első perctől kezdve elmondtuk mindenkinek, nem csináltunk belőle titkot, mert úgy gondoltuk, ha ne adj isten történik valami, akkor az nem azért fog, mert mi elmondtuk, hogy babát várunk. Hál istennek minden rendben, azóta már betöltöttem a 19. hetet.

Viszont mi azt nem mondtuk el, hogy tervezzük, csak a kész tények voltak, hogy babát várok. :-D

2013. okt. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi nem mondtuk senkinek hogy tervezzük, viszont amint biztos lett hogy ott van, nem titkoltuk :) Babonásak nem vagyunk, és mindenki velünk örült :)

29 hetes kismama

2013. okt. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem titkoltuk,mivel a 12.hét után is lehet még bőven gond,például akkor van még csak az első genetikai uh,így úgy voltunk vele,hogy szerettük volna,ha mindenki osztozik az örömünkben és ha baj lenne addig vagy később,akkor azt is megtudják,mert azok is mi vagyunk,a mi életünk és nem hiszem,hogy bármit is titkolni kellene.
2013. okt. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!