Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért indul ilyen nehezen a...

Miért indul ilyen nehezen a pisilés? 9 hetes kismama vagyok és néhány napja azt veszem észre, hogy nagyon kell, aztán elég nehezen indul meg.

Figyelt kérdés
Sokat járok pisilni is, és úgy érzem nem tudom kipisilni magam, de nem hinném, hogy fel vagyok fázva, mert voltam már sokszor és az nem ilyen érzés.
2013. okt. 24. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Valamilyen más jellegű húgyúti fertőzés lesz, szerintem terhességtől független dolog.

Urológussal nézesd meg magad, mert ebből 1-2 nap alatt lehet vesegyulladás is akár, amit jelenleg kezelni se nagyon tudnak (vagy kisebbik rossz elvén felvállalva, hogy károsodik az embrió).

2013. okt. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia! Én 6 hetes vagyok, és időnként nekem is van ilyen érzésem. Pedig sem felfázva nem vagyok, sem más húgyuti baj nincs. szerintem ha egyéb panaszod, mint vesetáji fájdalom, csípő érzés vizelésnél, vagy hőemelkedés , láz nem jelentkezik akkor nincs semmi baj.
2013. okt. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azt érzed, hogy a megduzzadt méh nyomja a hólyagod, és ezért érzed a sűrű vizelési ingert, meg az ilyenkor szokásos vérbőség is közrejátszik, próbálj meg előredőlve pisilni, így biztosan kiürülsz.
2013. okt. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az biztos, hogy most napokban nagy változás van odabent, mert a méhemnél kigömbölyödött a hasam, tudjátok a bugyi vonalában. és amit észrevettem, hogy minta befeszülnék, amikor wc-re megyek, és amikor észreveszem és elengedem magam, akkor már sikerül a pisilés.
2013. okt. 24. 10:02
 5/6 anonim ***** válasza:

ilyen nekem is volt. mármint ilyen befeszülés.

tudom, butaság, de mintha attól féltem volna, hogy kicsúszik a baba és elveszítem.

amikor mondtam a dokinak, akkor mondta, hogy ez természetes aggodalom a kismamáknál, előfordul.

vegyél nagy levegőt és miközben fújod ki, ki tudod pisilni magad - közben el is tudod engedni magad - nekem ez használt.

2013. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia ilyen nekem is volt 10.héttöl kb a 16.ig Az orvos aztmondta valoszinü a megnövekedett méh miatt érzem igy. sokat igyál minimum2,5litert mert ha nem tudod kipisilni magad akkor könnyebben elszaporodnak a bacik. én sajnos igy jartam és genny volt a vizeletemben 14hetesen de semmi gond a babával csak kellemetlen. A megváltást az hozta mikor már elkezdett nőni a pocakom mikor már nem a szeméremcsont mögött volt a baba hanem már kinötte azt a hejlyet és (lehet hülyén fogalmazok) kiemelkedik a medencéből.

Mikor már a bugyovonal felett van.

ja ésnagyon vigyazz nehogy felfazz.mert ogy könnyebb ha nem tudod kipisilni magad. nekem olyan volt mintha elakadna valahol és bár nagyon kell alig csordogál mikor sikerül.

20hkm

2013. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!