Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogamzásgátló mellett estem...

Q123 kérdése:

Fogamzásgátló mellett estem teherbe, nem lesz baj belőle?

Figyelt kérdés
Jangee tablettát szedem már két éve, és eddig nem volt vele gáz mindig megjött rendesen... és most kiderült h 4hetes terhes vok.. nem lesz baja a babának?
2013. okt. 24. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvost kérdezd ezzel kapcsolatban, mert itt nem sok dr. van.
2013. okt. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha meg tudott tapadni és ott a baba, akkor nem hatott a gyógyszer, tehát rá sem volt hatással! Nem lesz semmi baja! Úgy látszik nagyon jönni akar :)
2013. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, a fogamzásgátló nem okoz rendellenességet a babánál. De persze nem szabad tovább szedni, bár gondolom ez egyértelmű.
2013. okt. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló a szervezet számára a terhesség látszatát tartja fent, és ezért nem érik meg petesejted. Viszont a ugye semmi sem 100%-os. Nagyon úgy tűnik, hogy a gyógyszer ellenére mégis megérett egy petesejted, ami szépen meg is termékenyült. Ezek után már nincs rá hatással a gyógyszer, mármint fejlődési rendellenességet nem okoz nála, de most már ne szedd tovább.
2013. okt. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a valaszokat:) nagyon hamar eszrevettem h baba van 's azota nem szedem a gyogyszert! mindenaron jönni akar:)
2013. okt. 29. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!