Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogamzásgátló mellett a sok...

Fogamzásgátló mellett a sok orgazmus válthat ki peteérést? Ha igen, be tud ágyazódni?

Figyelt kérdés
Tudom buta kérdés, de halottam ilyet, hogy lehetséges ilyen csak azt nem tudom, hogy a gyógyszer mellett lehetséges-e. január 24-én kellett megjönnie és előtte kb. 1 héttel egy pici barnás vérzésem volt. Este vettem észre. 24.-e fele megjött és azóta már mégegyszer. januárban rendszeresen szedtem a gyógyszert, nem hagytam ki egy szemet sem és semmiféle más gyógyszert nem szedtem vele együtt. Viszont, amikor volt ez a pecsételős vérzés, előtte való nap is és talán aznap reggel is együtt voltunka párommal. Kérdésem: lehetséges, hogy a sok orgazmus (napi 1-2) kiváltott egy peteérést gyógyszerszedés mellett? Ha igen, akkor az be tud ágyazódni? Nem voltak erős vérzéseim, inkább normálnak vagy attól kevesebbnek mondanám. Ha terhes lettem volna akkor, már kb. 8 hetesnek kellene lennie. Lenne valami tünetem már? Segítsetek!
2013. márc. 9. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ez nagyon valószínűtlen. Aki teherbe esik gyógyszer mellett, annál sem ez a gond.


Egyébként ettől nem fogsz megnyugodni. 8 hetes terhességet nincs az a teszt, ami nem mutat ki, szóval párszáz forint, én ezt javaslom.

2013. márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Olyan petesejt tud kiszabadulni, ami megfelelően érett. Tablettaszedés mellett gyakorlatilag a teljes érési folyamat gátlódik, azaz már olyan méretű tüsző sem fog kialakulni, ami esetleg megrepedhetne.
2013. márc. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, a spontán ovulált pete lehet éretlen, csak épp akkor megtermékenyíthetetlen. Ezért is nézek én ferde szemmel, amikor valaki azt mondja így esett teherbe. Viszont ez azoknál van, akik nem szedik a gyógyszer.

Gyógyszerszedésnél ez sincs.

2013. márc. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha pedig valami csoda folytán mégis megesne (de teljesen kizártnak tartom), hogy kiszabadul egy érett petesejt, a fogamzásgátló elvékonyítja a nyálkahártyát is, nincs hova beágyazódnia.
2013. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem hisztek el, de félek az eredménytől. Rettegek attól, hogy 2 csíkot fogok meglátni. Pedig, ha megcsinálnám, akkor tudnám,hogy mi van.
2013. márc. 9. 12:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem így jobban félsz.


Nem vagy terhes, ne aggódj.

2013. márc. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A párommal akkor és még most is egy nagy krízisen mentünk át, ezért voltunk nagyon sokszor együtt. Tényleg sokszor. Menstruáció előtt a nagyfokú stressz kiválthat egy kis vérzést? Én azért gondoltam a terhességre, mert olvastam, hogy beágyazódáskor lehet barnás vérzésszerű valami és ezért gondoltam rá. Meg sokan írták, hogy attól, mert terhesség létrejött a fogamzásgátló miatt ugyanúgy megjöhet a vérzés az adott időpontban.
2013. márc. 9. 12:51
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocs, még egy...7-8 hetesen már lehetnek testi jelei a terhességnek?
2013. márc. 9. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!