Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy az első 1-2 hónapba...

Igaz, hogy az első 1-2 hónapban, ha a baba megmozdul, akkor bubérokoló érzést lehet érezni? És ha igen, akkor milyen sűrűn lehet érezni?

Figyelt kérdés
Mert én ilyet óránként 5-6 szor érzek!!!
2007. okt. 3. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első időszakban csak gyenge, bizonytalan, "símogató" érzést okoz. Ahogy telik az idő, úgy erősödik és sűrűsödik a mozgás. Egyénenként változó, hogy mennyit mozog. Általában este a legaktívabbak.
2007. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első 1-2 hónapban még korai lenne a mozgás, még csak néhány cm.

Nekem a 16. héten mozdult meg először apró simogató, gyomorkorgés szerű érzés majd pici mocorgás most pedig kigyószerű mozgás észlelhető. Naponta 3-4x.

20.hetes kismama

2007. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az első 1-2 hónapban nem érezheted hogy mozog olyankor még túl kicsi! Az igaz hogy 8 hetes kora óta mozog rendszeresen de még kicsi,. Szóval a válaszom az hogy nem érezheted még most! Majd 15-16 hetesen kezded érzeni először! Most valszeg a belek mozgását érezhet. Mondjuk én már éreztem de nem olyan sűrűn mint ahogy te írod. üdv egy 15 hetes kismama:)
2007. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!