Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó trimeszterben lévő...

Utolsó trimeszterben lévő kismamik, nektek is van, mikor olyan erősen rug a baba, hogy már fáj? 32 hetes kismami

Figyelt kérdés
nekem van mikor annyira mozog a hasam, hogy fájdaémas és remélem ez normális és nem méhösszehúzódástól van...
2013. okt. 25. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valami olyan helyen talál el, akkor természetes, hogy kellemetlen. Néha én is megijedek. A méhösszehúzódás inkább görcsös fájdalommal jár!
2013. okt. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 29 hetes vagyok, nagyokat rúg, néha kellemetlen de nem fáj kimondottan (egyelőre...)

Néha olyan érzés mintha a hasbőrömet húzná, az nagyon fura.

2013. okt. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaz, én már nem vagyok terhes, két fiam van, de imádtam, amikor rugdostak :-) . Kis örökmozgó volt mindkettő, de fájni sosem fájt. Viszont mókás volt, ahogy mocorgott a hasam, sokat figyeltük/videóztuk anno a férjemmel :-)
2013. okt. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen,van,nekem sokszor volt,hogy úgy feszítette magát,hogy vonyítottam,mert olyan érzés volt,mintha szét akarna szakadni a hasam.A rúgások még csak-csak,inkább mikor "tágítani" próbálta a benti helyet magának,az volt nagyon fájdalmas.Naponta csinálta a végén,olyankor megkapaszkodtam a fájdalomtól,és elkezdtem artikulálatlanul vonyítani.Persze próbáltam visszafogni magam,de mikor a párom meghallotta,vigyorogni kezdett,és mondta,hogy a gyerek farkast csinál az anyjából...

Remélem a következő nem lesz ennyire aktív,beérném az átlagos mocorgásokkal,rúgásokkal.

Ami tapasztalat:a fiam ugyanolyan kemény legény lett,örökmozgó vasgyúró,mint bent volt.

:)

2013. okt. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Üdv!

Nekem is nagyon szokott fájni. Főleg mikor rugdos, forgalódik vagy rosszul helyezkedik és nyomja a bordáim. Az olyan érzés mintha kiakarná valaki tépni a bordáim és levegőt is elég nehezen kapok. Sőt van hogy a szívemnél is erős folyamatos fájdalom van. Na akkor tekergek próbálom rá venni hogy legyen kedves arrébb fáradni :)

32hkm.

2013. nov. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!