Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit híztatok a 23. hétig?...

Mennyit híztatok a 23. hétig? Mennyi az ideális?

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én 9-nél tartok,de ki is vagyok miatta.:(ughogy most nagyot kellene változtatnom az étkezési szokásaimon.szerintem most 3-4kg lenne a jó...
2013. okt. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Első babával -3kg, a másodikkal +5 a 24. hétig.

Az elsővel összesen 7 lett a vége a másodikkal 15. Tehát mindkettővel 10kg-t híztam 24-40. hét között.

2013. okt. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Itt megnézheted, Neked mennyi az ideális:


[link]


Én a legutolsó terhességemre emlékszem amúgy, 10 kg-ot híztam addig, aztán kiderült a cukorterhelésen, hogy diabéteszes vagyok, így szülésig még 1-2 kg jött fel.

2013. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24.-dik hétig híztam 9 kg-ot. :( Pedig nem eszem sokat, nem vagyok kívánós stb.
2013. okt. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6 kg-t, a vége pedig 15 lett. Szerintem ez még a tűrhető kategória... hazaértem a kórházból már csak 3 kg volt rajtam.
2013. okt. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

3 vagyok.

Nem tudom ki milyen alkat (ezért is linkeltem a kalkulátort), de ne szomorkodjatok már a hízás miatt!

Én az első két terhességem alatt 20-22 kg-ot híztam, és a babák fél éves korában már ugyanannyi voltam, mint előtte, egy éves korukra meg még kevesebb. A harmadik gyerekem után vagyok most, és 5-6 kilóval kevesebb, mint a babák előtt. Nem is tudok visszaszedni. Mi lett volna, ha nem hízom ennyit?

A szoptatás rengeteget felemészt.


És van olyan barátnőm, (egyszerre voltunk terhesek), aki meg 5 kg-ot hízott terhesen, majd szoptatás alatt még jó sokat, amiből aztán visszafogyott, de a gyereke 4 éves korára sem tudta leadni azt az 5 kg-t.


Szóval itt sok minden alkati kérdés is, és kár ezzel elrontani a várandósság időszakát, hogy görcsöltök azon, hogy mi lesz.

Mert persze jó, ha ésszerűen táplálkozik az ember, de direkt visszafogni felesleges, ha csak az orvos nem utasít erre.


Legjobbakat Nektek kismamák!

2013. okt. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó igazad van nagyon :) Én is sokat híztam terhesen, de szoptatás alatt nagyon lefogytam. Nézegettem a minap a képeket hát tiszta csontos voltam, pedig ettem. Szóval tényleg nem kell kétségbe esni, persze eszeveszetten zabálni sem, de gondolom ilyet azért kevés ember csinál.
2013. okt. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én 25 hét alatt 4 kilót híztam, bár engem Ketteske zabál lefele szó szerint.

Az első lányommal 9 hónap alatt 33 kilót híztam (!!!!!!) gyógyszerek mellékhatása miatt. Vele 24. héten indult be a szülés, amit nagy nehezen visszatartottak. Után kezdtek el tömni gyógyszerrel, addig 7 kilót híztam "csak".

2013. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én +7kg-t híztam eddig,de nagyon félek mi lesz így a végéig...igaz semmit sem mozgok nagyon,mert itthon vagyok :/
2013. okt. 25. 13:41
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Ez a táblázat elég durva szerintem. Nekem minimumra ír 13 kg-ot. Hát az nagyon remélem csak a maximum lenne nálam. De sokan csak 8-10 kg-ot hiznak, szerintem az a teljesen reális és a minimum.
2013. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!