Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés utáni depresszió? Nem...

Szülés utáni depresszió? Nem féltek tőle?

Figyelt kérdés
Elég sok rosszat hallottam már róla. Valóban inkább első babásoknál fordul elő? Mi okozza ezt? Kicsit félek hogy majd akaratomon kívül esetleg bántom a babámat vagy kiabálok vele.
2013. okt. 25. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Én így jártam.

Folyton feszült voltam, üvöltöztem a gyerekkel, többször fizikálisan bántottam is elég brutálisan, csodálkozom, hogy szegény túlélte.

Nagyon nehéz időszak volt, bár nekem más dolog is közrejátszott abban, hogy ilyenné váltam.

2013. okt. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos volt, illetve inkább csak baby blues ami nem olyan súlyos mint a depresszió. Sosem voltam mérges, indulatos vagy agresszív a babámmal nálam "csak" annyi volt hogy mérhetetlenül szomorú lettem, sokat sírtam pedig vártuk a babát, és mindezek ellenére szerettem csak az új helyzet, nagy felelősség,kialvatlanság,szülés utáni kellemetlenségek megviseltek. Hozzáteszem hogy nehéz szülesem volt és külföldön élek, tehát családom nem volt velem. Kb 2 hónap után voltam már teljesen rendben, azóta semmi gond élvezem az anyaságot, most lesz 1 éves a picur.
2013. okt. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam mint a második eleinte, legfőképp még a kórházban. Viszont 1 éves kora körül olyan lettem mint amit az első is írt, sokat bántottam, kiabáltam vele, csúnyán viselkedtem. A mai napig bűntudatom van miatta, mert nem tett semmit és nem ezt érdemelte volna. Szerencsére pár hónap múlva rendeződtek a dolgok. Most jön a tesó, nagyon remélem nem így lesz.
2013. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!