Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak "jóakaróitok" akik...

Vannak "jóakaróitok" akik elmesélik milyen problémák merülhetnek fel a terhesség és szülés alatt?

Figyelt kérdés
Engem anyós szokott szórakoztatni anyakra tekeredett köldökzsinórról,koraszülésről,oxigénhiányról.Gondolom a saját félelmeit vetiti felém,na de azért mégsem illik egy kismamának ilyenekről beszélni...
2009. nov. 13. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Volt nekem is hasonló de megkértem h ne beszéljen nekem ilyesmiröl.Nekem nem anyosom volt hanem 1 ismerösöm aki nehezen szült.Amikor megkértem azt mondta h velem ugy se fog elöfordulni vagy ha igen akkor jobb ha tudom h mire számitsak és mesélte tovább.Én meg faképnél hagytam.Legközelebb mikor találkoztunk kérdezte h mi bajom volt h ott hagytam.Én meg megmondtam neki h igy is eléggé félek aszüléstöl ne riogasson és ha továbbra is ezt csinálja akkor mindig ott fogom hagyni ha megsértödik hanem.De ezenkivül volt még számtalan eset de ök ha kértem abbahagyták.Én nem tom szegény kismamákat mért nem lehet békén hagyni elég para ez a hülye sztorik nélkül is.
2009. nov. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Szia!


Engem is amikor már idegesítettek ezekkel csak annyit mondtam hogy aki mégegyszer direkt vagy véletlen felhergel megijeszt a rémtörténetekkel bármivel, Befejeztem örökre a kapcsolatot és a kisfiam életében onnantól nem kell részt vennie. Anyámnak és mamámnak mondtam mert mi párommal nagyon sokat utazunk most jöttünk haza olaszból alpokon keresztül jöttünk mentünk, és ha ott megindul a szülés ott halunk meg mindketten ezt mondták. Legközelebbit már pofán verem bárki lesz is az!

2009. nov. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Sok szeretettel ajánlom olvasgatásra ezt, tuti nem rémtörténetek:

[link]

:-))

Szép, gyors szülést neked!

2009. nov. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Várandósan Egyiptomba mentünk, és azzal traktáltak, hogy milyen felelőtlen vagyok :S
2009. nov. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Család rendszeresen rém és nehéz szülés történetekkel jött. Anyu is, már előre sajnált, hogy mennyire fájni fog.

Én és a párom is leállítottuk azon nyomban ezt a negatív hullámot. Végig pozitív dolgokra figyeltünk és a szülésre is úgy készültünk, hogy ugyan nem lesz egyszerű, de együtt a kicsi lánnyal segítjük egymást, hogy minél hamarabb és minél simábban túl legyünk rajta.

És láss csodát: minden simán ment, nagyon jó hangulatban, fájdalomcsillapító nélkül született meg a kislányunk. A szülés csodálatos élmény volt nekem és apáromnak is.

Szerintem a pozitív hozzáállásunknak óriási szerepe volt mindebben.

2009. nov. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utcán csak ez a "típus" állít le,hogy elmondjon 1-2 jó sztorit.A végén hozzáteszik,hogy mekkora vagyok és ,hogy mennyire eltorzult az arcom.25 hetes vagyok és 6 kilót híztam.:-))
2009. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, anyukám egy időben, majd Őt leállítottam. Mostanában sógornőm, de Őt is leállítottam erre megkaptam, hogy ne vegyem basztatásnak a féltést. De úgy vagyok vele, ami hasznos infó elfogadom, de ami rémtörténet azt csírájában elfojtom, mert nem érdekel. Ha ez nem tetszik a másiknak, akkor az már az Ő dolga, hogy hogyan tudja megemészteni az elutasításomat.:)
2009. nov. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!