Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki terhes nyitott...

Volt valaki terhes nyitott gerinccel?

Figyelt kérdés

Enyhe nyitott gerincem van a keresztcsonti részen (gerinc legalja). Eddig hosszabb ideig rossz pózban ülésnél, törzscsavaró mozdulatokkal járó sportoknál fájdult meg.


Még csak a 12. hétben vagyok, de néhány napja érzem, hogy mintha súly húzná. Bármilyen pózban, tornára is..húzódik, fáj.

Megijedtem, hogy ha már most elkezd fájni, mi lesz később, amikor jelentős súlytöbblet is koncentrálódik a hasra?


2013. okt. 25. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nyitott gerincem van,műtöttek vele mikor megszülettem,de amiket leírsz soha nem tapasztaltam.Nem fájt a gerincem korábban sem,ha csavartam a törzsemet akkor sem,most pedig kisbabát várok,a második trimeszterben vagyok,de nincs vele gondom.Meglepődtem azon,amiket írsz,szerintem keress fel ezzel orvost,talán speciális tornával tudnak segíteni.
2013. okt. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gondolom a műtéttel helyretették vagy más szakaszon van a nyitott rész.


Nekem a legalsó, keresztcsonti részen, tehát a törzs súlya (hajolás, emelés) okozhat problémát, ha nem figyelek oda.

2013. okt. 27. 07:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is egészen lent van,a gerinc alsó szakaszán,ezért az epidurális érzéstelenítés nem biztos,hogy szóba jöhet nálam,ha majd szülök.A műtét szerepe az volt,hogy bezárják a nyitott részt,de az idegek sérültek még most is.Fájdalmat soha nem éreztem,már nő a hasam és a plusz terhek miatt sem érzek,ezért írtam,hogy egy orvos nem ártana,aki segítene,mert ez így valóban nem jó jel és nem feltétlenül kell így lennie attól,hogy nyitott gerinced van.Ne hanyagold el,most még kicsi a magzat súlya,de 3 kilósra legalább nőni fog,ahogy te is írtad.
2013. okt. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!