Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18+1 napos terhes vok! Honnan...

18+1 napos terhes vok! Honnan tudom ha nyitott a méhszáj? Vagy ha zárt? Azt érezni lehet? Ha nyitott, akkor nem lehet nemi életet élni ugye?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet érezni, az orvosod tudja megállapítani vizsgálattal. Ha nyitott, akkor tilos a nemi élet, mert vetélést idézhet elő.
2009. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekes kérdés,még nekem sem nézték sosem,pedig jó lenne tudni mi a helyzet.20 hetes km
2009. dec. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem mindig nézi a dokim, ha megyek, mert elvileg kötelező. Úgy zajlik, mint a sima nőgyógyászati vizsgálat: bedugja a hüvelyembe egy ujját, és ilyenkor tapintja a méhszájat is. Ez most komoly, hogy titeket egyszer sem vizsgáltak még meg ennyi idős várandósan?
2009. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen!Azért kérdeztem!
2009. dec. 28. 18:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok én 34 hetes km vagyok és nekem sem nézték sosem.Sokszor eszembe jutott,hogy mi van ha nyitvavan hogy fogom észre venni.Talán nem jó az orvosunk.
2009. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 36 hetes vagyok. Nekem sem nézték még soha. Lehet már a héten megnézi nekem? Szóval nekünk semmi bajunk nem lett, bár nem is tudom nyitva van-e.
2009. dec. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19+4 hetes VAGYOK, és ujjal még nem vizsgált a doki, de az uh-on mindig megmutatja, hogy hol a méhszáj, milyen hosszú a méhnyak és zárt-e. Szerintem a Ti orvosostok is hasonló módon tájékozódik erről.
2009. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem még soha semmi ilyesmit nem mondott a szonográfus, az uh-t nem a doki csinálja, még csak nem is egy helyen van (doki sztk, uh kórház). A lepény érettségét írták már rá legutóbb a papírra, de semmi olyasmit amit írtál.

36 hetes

2009. dec. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!