Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik már túl vannak a szülésen...

Akik már túl vannak a szülésen azoknál milyen hamar indult be a szülés ha már naponta voltak joslófájásai?

Figyelt kérdés
Nagyon elbizonytalanodtam, mert egyfolytában keményedek és fáj a derekam és alul is érzek fájdalmat...tegnap óta, de semmi erős fájdalom, ponotsabban kibírható :-). 38+1 hetes vagyok. Előfordulhat hogy a jövő héten már babázok? Nagyon szeretnék már!!!
2009. nov. 13. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már a 30. hét körül is naponta voltak jóslóim, éreztem, hogy a csontjaim is mennek szét (feszítő érzés a medencében), de csak a 38. héten született meg a kislányom..
2009. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó 3 hetet így töltöttem sajna, minden nap szülni akartam... :o)

Próbálj pihenni, amennyit tudsz, hogy legyen energiád a nagy napra!

Jó szülést!

2009. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

30. héttől voltak naponta jóslóim, hol erősebb, hol gyengébb. 39. héten császárral (progis mert nem fordult be) szültem, de amúgy még akkor is szinte tök zárt voltam.

Tehát nem lehet tudni. Lehet hogy 1-2 napon belül beindul, de lehetnek még hetek is.

Élvezd ki a terhesség végét, pihenj sokat ha tudsz mert később nem lesz annyi időd rá!

Sok boldogságot és mielőbbi jó babázást! :)

6 hetes kislány anyukája

2009. nov. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne siettesd!

Nekem a 32. héttől voltak jóslóim, a 20. héttől folyamatosan keményedtem sajna...

De az utolsó 2 hétben semmi jóslóm nem volt, 8 napot túlhordtam...

2009. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Adri baba ***** válasza:
a 30.héttől volt josló fájásom és a 39.hétben szültem meg!Nem lehet összekeverni a kettőt.rendszeresen jönnek a fájások és egyre erősebben!Ha a melegvizes pancsi sem használ akkor a baba akar körülnézni:))
2009. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Haskeményedésem már nekem is hamarabb volt, na de a mostaniak azért elég érdekesek, fájdalmasak. Ha ez hetekig eltart még... bár elméletileg már csak 13 napom van hátrra :-)
2009. nov. 13. 16:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hívd fel a nőgyógyászodat, és kérdezz bátran. Az a legbiztosabb.

Sok sikert!

Én jóslófájások nélkül, enyhe keményedésekkel csináltam végig az egészet! A nővérek csodálkoztak az NST után, hogy miért nem érzek fájdalmat.

:)

2009. nov. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia nekem is voltak josloim már pár héttel a szülés elött de a pontos kiirt idöpont elötti 2héttel a vizsgálat után érzetm csak joslókat igazán,nagyon nem érzetem mást csak hogy alul nagyon fáj a hasam mikor szülni mentem ezek hullámszerüen jöttek,egyre erösebben és a derekamba is kihatott.39hétre szültem.üdv egy 1 hós baba anyuja
2009. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38. hettol voltak joslofajasaim, a 39-en szultem
2009. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!