Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet e gond a babámmal ha...

Lehet e gond a babámmal ha van folyásom? 16 hetes kismama vagyok és nem olyan rendes ez a folyás okkersárga és sürü zselé szerü?

Figyelt kérdés
valakinek esetleg hasonlo, mit kellene szednem hogy elmuljon??nem viszketek meg semmi egyéb szaga sincs...egyszerüen cska van
2013. okt. 27. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
talán ha az orvosadat kérdeznéd kedves...
2013. okt. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Csodálkozom, hogy itt kérdezősködsz, ahelyett, hogy elmennél az orvoshoz.Mivel vetélhetsz is ha felhúzódik a fertőzésed.
2013. okt. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mindneképp menj el nögyógyászhoz mert nagyon gyakori a hüvely gomba és fertőzés terhesség alatt mivel megváltozik a hüvely PH. ha telejsen zárt a méhszáj akkor nem jut fel a babához és semmi baja nem lesz tőle.
2013. okt. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csodálkozol?? én azon csodálkozom hogy minek ir olyan akinek nincs normális hozzáfüzni valója.....,eggyértelmü hogy van annyi eszem hog orvossal kell beszélnem csak sajnos jelen pillanatban nem áll módom külföldi tartozkodás miatt ..nem olyan egszerü orvoshoz menni mint leirni értelmes tanácsként. azt hittem ez egy olyan oldal ahol fel lehet tenni akár egy ilen jellegü kérdést de látom .......... felesleges volt
2013. okt. 27. 12:02
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
A terhesség alatt lehetséges bőségesebb hüvelyváladék. Mindenesetre egy kenetvételre érdemes lenne elmenni. Ha esetleg gombára gyanakodsz, akkor Canestent bármikor lehet használni. Gondolom zárt a méhszájad, úgyhogy a baba elméletileg nincs veszélyben, de mindenképp jelezd a dolgod a nőgyógyásznak!
2013. okt. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

16 hetes terhes nő ha már volt annyi esze, hogy külföldön legyen terhes, akkor legyen annyi esze, hogy orvoshoz megy ilyen esetben.

Egyébként a tüneteid erőteljesen nem gombára, hanem trichomonasz nevű fertőzésre utalnak.


Terhesség alatti bővebb folyás, hófehér, szagtalan, teljesen tiszta.

A tiéd bőségeysen nem ilyen.

2013. okt. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Én 27 hetes kismamaként szinte folyamatosan tapasztalom ezt a fajta folyást amit te is írsz a terhességem alatt, természetesen mindig kérek tenyésztést is a dokitól (kb. 3-4 hetente ellenőriz)- de a legutóbbi eredmény szerint sincs benne semmi kóros elváltozás. Egyszerűen a terhesség miatti hormonváltozás okozza. Ezt tanácsolom neked is, amint orvoshoz jutsz kérj egy kenetvételt. Látatlanba én a helyedben nem szednék rá semmit. Ha hosszabb ideig tartózkodsz külföldön, akkor próbálj meg mindenképp találni ott egy dokit akinek mielőbb megmutathatod magad.

Jó egészséget és boldog babavárást!

2013. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
na, kaptál értelmes választ, hisztiske?
2013. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az 1./8.-s válaszolóval ne foglalkozz! :) Egy "troll". Értelmes választ nem tud adni, csak piszkálódik.
2013. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vàlaszokat ... igen kedves kaptam értelmes vàlaszokat igaz nem tőled .... az inteligencia hànyadosoddal nem itt kellen büszkélkedni !!!!mert pont nem a te haszontalan vàlaszodra voltam kivàncsi !!!képzeld el hogy nem külföldön lettem terhes.nyilvàn otzhon tudom a menetét hiszen nem az első gyermekem vàrom!!!! Arrol nem beszélve a vizsgàlatok sem ugyan azok mint magyaro-n !!!! Tehàt mégegyszer köszönöm .....azért tettem fel a kérdésem mert megvannak az időpobtjaim természetesen a vizsgàlatokra de nem a közel jövőben.. .....
2013. okt. 27. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!