Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 trimeszter vége felé normáli...

2 trimeszter vége felé normális ha fájdogál a hasam, és ha ugy fekszem néha olyan érzés mintha nem kapnék levegőt?! Baj történik vagy ez igy normális? 26 hetes km

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Tök normális, nyom a baba
2009. nov. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normáli!

Lesz még ennél rosszabb is! :)

2009. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Modt léptem az utolsó harmadba és nekem is sokat fáj a hasam, olyan időnként mintha izomlázam lenne. Nő a pocink erőteljesen:-)

Állítolag a hanyatfekvés azért nem olyan jó ilyenkor, mert a baba nyom egy főeret, így szegény anyuka nem kap elég oxigént, meg az is lehet, hogy ahogy a poci felfelé halad, már nyomja a tüdőt is.

Szóval ez sajnos velejár. Nem véletlenül mondják, hogy a 2. trimeszter a legjobb, ezután jönnek majd a különböző nyűgök, itt fáj, ott nyom...stb. De én nem bánom, csak lenne már február!:-) (27 hetes mami)

2009. nov. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én sem bánom,csak minden rendben legyen a babával!ez a legfontosabb!
2009. nov. 14. 18:03
 5/6 anonim ***** válasza:
normalis
2009. nov. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen!Teljsen normális.Mintha én írtam volna.Csak nekem még ha sokáig fekszem háton...szédülök is.Mondta a dokim,hogy teljesen normális.A babó nyom pár eret-ideget.

Kellemes babavárást!

26+2 hetes km.

2009. nov. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!