Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet méhen kívüli terhességem...

Lehet méhen kívüli terhességem ha a teszt negatív? Járt így valaki?

Figyelt kérdés

Nem volt rendes menstruációm, csak 3 napig barnás folyásom. Ennek már 10 napja. Voltam orvosnál múlt héten semmi rendellenességet nem talált. Azt mondta lehet korai terhesség, mert ugye tüneteim vannak. Tegnap csináltam egy tesztet, negatív lett. 3 hete folyamatosan fájdogál, néha görcsöl a derekam, alul szurkálást érzek. Ma mintha egy kicsit jobban görcsöltem volna mint eddig. Tavaly volt már egy méhen kívüli terhességem, de akkor pozitív tesztem volt. Egészen addig, amíg nem lettem rosszul ki sem derült, ekkor már a 7-8.-ik hétben voltam.

Dolgozom ma és holnap is reggeltől estig, nem tudok orvoshoz menni. Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Köszönöm előre is!


2013. okt. 29. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem pozitív lett a tesztem méhen kívüli terhességnél is! Ilyenkor is ugyanúgy termelődik a HCG hormon mint a méhen belüli terhességnél!
2013. okt. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!