Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a 39. hétben...

Normális, hogy a 39. hétben úgy érzem magam mint aki nem is terhes? Semmi bajom, se jóslók se semmi szó szerint. Túl fogom vinni?

Figyelt kérdés
Pedig már nagyon várom...:((.
2009. nov. 14. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Ne aggódj, ez nem jelent egyértelműen túlhordást. Azt viszont nem baj, ha tudod, hogy a 40. héten való szülés, az egy átlagérték, nem szentírás. Lehet, hogy a Te babádnak több idő kell odabent, és persze vannak olyanok is, akik igyekszenek a lehető legkorábban kikukucskálni. Próbáld meg a hátralévő napokat minél mélyebben átélni, hiszen ennyire közel csak most lehettek egymáshoz. Amint megszületik, már az ő csodálatos önálló életének leszel szemtanúja, segítője. Az is ez is maga a csoda, éld át teljességgel, ne próbálj semmit siettetni, még gondolattal sem. Boldog babavárást, könnyű, gyors szülést kívánok!
2009. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyos vagy.Csak már annyira várom,a dokimtól is bíztatásnak vettem,hogy 1 ujjnyira nyitva vagyok már...erre utánna olvastam,majd rájöttem,hogy ez szinte semmit sem jelent :) .Tényleg köszi :)
2009. nov. 14. 13:17
 3/10 anonim ***** válasza:

szia! Haonló helyzetben vagyok, csak mi még 1 héttel fiatalabbak vagyunk :)

Előzménye, hogy nekem már 1x idő előtt megindult a szülés, és sikerült bent tartani manót (35+5 hetesen)

ha 2 nappal később lett volna, most babáznék :(

azóta semmi azt leszámítva, hogy borzasztóan fáj minden mozdulata mert hatalmas a kis bébim.

kezdek türelmetlen lenni :(

2009. nov. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bent tartották??Azt meg hogyan?Miért nem születhetett meg akkor?Majdnem 36 hetesen már jöhetett volna nem?
2009. nov. 14. 13:37
 5/10 anonim ***** válasza:

exra adag magnéziummal :( szerintem is jöhetett volna, de betöltött 36. hétig koraszülöttnek számít, ezért próbálják meg leállítani a szülést. Remélem azért pár napon belül megpróbálja újra, mi már nagyon várjuk :)

Remélem Te is minél előbb babázni fogsz :)

2009. nov. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nos,én szülés előtti napokban éreztem magam igy,mint ahogy írod. Nincs rajtad a takarithanék? vagy pakolhatnék? mert a fészekrakási ösztönöm is előtte napokban nnagyon kijött rajtam,minden nap nagytakaritást csináltam a lakásban..előtte kb 3-4 nappal volt
2009. nov. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39+2 naposak vagyunk, az eg vilagon semmi bajom, nem erzek semmit, nincs joslo sem, babokam nyomogat, rugizik erosen, csak megfordulni nehez az agyban, meg hat a millio pisiles, de nincs semmi fajas...pedig jo lenne mar talalkozni vele, olyan kivancsi vagyok ra, minden kesz, az agyikoja megagyazva, a pelenkak kikeszitve, o pedig meg benn van es senki nem tudja mikor akar kijonni
2009. nov. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Itt egy sorstársatok :S 39+2 naposak vagyunk mi is. A jóslók mintha direkt kerülnének- pedig mindent bevetettünk, amit ajánlottak- legutóbb még a méhszájam is zárva volt. Nagyon nem szeretném túlhordani. Nekem is csak az éjszakai forgás és gyakori Wc okoz gondot... Már mi is nagyon várjuk!
2009. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát igen..lassan kezdem belátni,hogy úgyis akkor jön a bébink amikor Ő akar,hiába való minden.Nekem is az éjszakákkal van csak gondom.Kb óránkét megyek pisilni,meg persze mire egyik oldalról a másikra fordulok,felkelek és alig tudok vissza aludni...szval már nagyon várom :(.
2009. nov. 14. 18:35
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden terhesség más.Első babámnél iszonyu nyügi voltam,semmi nem tetszett,meg is jegyezték,hogy hamarossan meglesz.A másodiknál jele se volt,elmentem boltba tettem a dolgom mint akinek még honapok lennének hátra,elmentem pisilni és abba a pillanatba elfolyt a magzatvizem,a korházba épp beértünk mert már bujt volna ki a babónk. Remálem most is ilyen szerencsénk lesz.Könnyü szülést kivánok!
2009. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!