Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig húzhatom még? Tapasztal...

Meddig húzhatom még? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 35+5 hetes, a doki már 3030 grammra saccolta a babát, és mondta, hogy a külső méhszáj kicsit nyitottm a belső zárt. Néha nyilallást érzek a hüvelyemben, ill. enyhe görcsöket napi 2-3-szor. Doki szerint következtetni ebből sok mindenre nem lehet, ma is, és 3 hét múlva is indulhat a szülés. Attől függetlenül szeretnék tapasztalatokat hallani, húzhatom-e még? Igazából jó lenne, ha még egy hétig legalább maradna a baba. Köszi!
2013. okt. 30. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Még csak 36 hetes terhes leszel,ezzel még nem sokáig fogod kihuzni max 37-38. hétig.
2013. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Simán kihúzhatjátok a 40.hétig is. Nekem már a 27. héten nyitva volt a méhszájam, folyamatosan görcsöltem, túlhordás miatt indítani kellett a szülést. Az én babámat a 37. héten becsülte 3045 g-ra és arra azt mondta, hogy talán meglesz a végén a 3400 g születési súlynak. Egyébként ez a súlybecslés 99,9% téves és általában jellemző, hogy felülbecslik a súlyt. Nyugi, biztos marad még a babód a pocakodban.
2013. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!