Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eltűnő második csík x - epil...

Eltűnő második csík x - epil terhességi tesztnél, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Második napja késik a menzim, ma vettem tesztet. Tudom, hogy reggeli első vizeletből kell tesztelni, de nem bírtam ki. Délután, ahogy hazaértem, meg is csináltam. Rögtön két csíkos lett, kb két percig még látszott, azután eltűnt és csak a kontrollcsík volt jelen. Ilyenkor mi van? Mivel két darabosat vette, ha péntekig nem jön meg, megcsinálom a másikat is.

Valakinek van hasonló "élménye"? :)


2013. okt. 29. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem volt ilyen, csak nekem tovább látszott a csík, de aztán teljesen eltűnt! Meg is jött később. Erre inkább ne alapozz, szerintem az x-epil hajlamos lehet erre úgy néz ki. olvastam már róla ilyet. Reggeliből, holnap után csináéld meg a másikat! :) Drukkolok!
2013. okt. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Amúgy nem feltétlen kell reggeli elsőből tesztelni, csak akkor biztosabb! Én a múlthéten mensi előtt 4 nappal teszteltem délután az első nagyon halvány pozimat! :)
2013. okt. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én vagy 10db x-epil tesztet csináltam, elsővel 6db vele elvetéltem, másodikkal 4db ő most 39 hetes pocakban. Soha nem tapasztaltam ilyet amit írsz, nekem nagyon halványan, de mindig egyértelműen 2 csíkos volt késés után. Ha pedig nem volt rajta semmi akkor pedig nem is voltam terhes. Mai napig rajtuk vannak a 2 csíkok, még az extra halványan is amit 12dpo-n csináltam.
2013. okt. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Gratulálok a pozitív tesztekhez és a babához mindkettőtöknek. ^^ Ha nem jön meg, mindenképpen megcsinálom a másikat is, csak érdekelt a véleményetek. :)

Mondjuk tény, hogy amikor megláttam a két csíkot egy kicsit megijedtem. Örültem is, de ugyanakkor bennem volt, hogy képes leszek-e rá, hogy jó anya leszek-e. Nem tudom, hogy ez jól van-e így...

2013. okt. 29. 18:03
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Szia. Nekem is sajna ilyen volt...előjött a 2. csík, majd eltűnt...nagyon nem jó ez a teszt....és több ismerősömet is becsapta már...
2013. okt. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem ezzel a fajtával, hanem a Corax nevűvel jártam ugyanígy. Nekem 3 percig volt pozitív, majd eltűnt és a helyén fehér vonal maradt.
2013. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát ezen ne aggódj, hogy jó anya leszel e vagy sem. Nekem a 36. hétig szinte hetente megfordult ez a fejemben, nem csak mikor a 2 csíkot megláttam. Abszolút normális, hogy az ember megijed, sőt néha úgy érzi élete legnagyobb hibáját követte el, de aztán rájössz, hogy ez volt életed legjobb döntése. Akár 2 csíkos lesz pénteken akár nem, idővel rájössz minden úgy tökéletes ahogy alakul.
2013. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem pont az ellenkezője volt. Az x-epil teszten időn túl jött ki az eredmény, de nem tűnt el a csík, még hetekkel később sem.

25hkm

2013. okt. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem 1,5 pont ez történt. Le is fényképeztem, még ide is feltöltöttem, hogy ki, mit gondol róla. Sokan gratuláltak. Ahogy száradt, eltűnt teljesen a csík. Másnap megjött a mensim. Azóta sem tudom, hogy volt-e valami.
2013. okt. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szóval 1,5 éve pont ez történt.
2013. okt. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!