Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam uh n 12hetes terhes...

Kim1988 kérdése:

Ma voltam uh n 12hetes terhes vagyok de még nem hallotam a baba szívhangját,2. uh n voltam és 1n nem volt meg akkor 4hetes volt s most pedig nem kapcsolt. Kötelessége a dokimnak szólni ha gaz van a babammal?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 21:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Szerinted nem szólna, ha nem élne??

Akkor azonnal abortuszra kellene menned, de minimum alapos kivizsgálásra, ha gond lenne.

2013. okt. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A problémám az hogy nem tudja pontosan mennyi idős es elkuldit a kórházba az sztkbol uh ra es felel nem azért mert nem tudja pontosan mekkora hanem a szivhangmiatt
2013. okt. 31. 21:46
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez nekem elég zavaros. Ha baj lenne, akkor azonnal beutalna a korhazba, velem is es egyik ismerősömmel is igy volt. Elvileg a 12. Hetet tudják szinte a legnagyobb biztonsaggal megallapitani, szerintem menjmashova uhra, ha ilyen alapvető dolgokat ne írnak ra a papirodra. Elozo terhessegemnel mi otthon kerestuk a szivhangokat, es kb a 11. heten. Addig mi se hallottuk, csak lattuk. A kaali intezetbe jartunk a 12. hetig, es ott nem volt mikrofon a gepre kotve, es debrecenbe a 12 hetes genetikai uhn sem. Itthon en el sem mentem orvoshoz, de a 18. heten a vedono kereste a szivhangokat. Nem talalta csak az egyik babaet, de kerdezte, h erzem e a mozgasat, es mivel ereztem, nem csinalt nagy ugyet belole. Menj el a vedonohoz, nala kell, hogy legyen keszulek, es meg tudja keresni a szivhangot.
2013. nov. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A 12. heti uh-n nekem sem kapcsoltak dopllert, de elég egyértelmű volt, hogy él a baba, mert úgy ficánkolt, hogy alig bírták megmérni. Te nem láttad, hogy mozog? Amúgy biztos, hogy szólt volna! Ne aggódj! :-)
2013. nov. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy az utolsó mensesem aug24de szerinte mar 1honapot terhesen vereztem.nem adott a babyrol papírt csak egy beutalót es két képet amit ugy kellet kikonyorogni be dobta a tobbi papírja koze.majd végül 1000ft adta oda.nem szeretnek hozza jarni csak akihez fogok magán o meg3hetig nyaral es hat jo lenne ha lenne kiskonyven ezért bementem ide hogy amit itt kapok kapott azzal Bemegyek vedonk.de csak egy beutalót kaptam a szent István kórházba az uh ra de nem mondta a szive miatt hanem hogy ok megmondjam pontosan mennyi idős.ideges vagyok volt 3vetelesem ünnepnap van remeg a gyomrom.
2013. nov. 1. 07:31
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom semmit nem értek a leírásaidból. Mi van a leleteden? Mert rajta kéne lennie a méreteinek, a nyaki redő méretének, hogy orrcsont látszik-e, hogy 4 üregű szív látszik-e. Ha ezek mind rajta vannak, akkor nincs gond. A szívműködést nem mindig hallgatják, néha csak nézik, mondjuk nálam mindig hallgattuk is közbe, de ez magán ultrahang, nem sztk. Szóval mi van pontosan a leleten?
2013. nov. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ezt magyarázom nem kaptam semmi papirt hogy mekkora méretei hanyadik gravida.nem kaptam papirt csak egy beutalót.
2013. nov. 1. 08:24
 8/17 anonim ***** válasza:
És mi van a beutalóra írva, mert arra is rá szokták írni a beutalás okát. Pl. ha gyanús valami, vagy ilyesmi. Mikor missed ab-om volt én is kaptam beutalót kórházi uh-ra, hogy azzal is csekkolják, de a doki adott leletet is arról, hogy mit lát, képet is csatolt hozzá, és hogy nincs szívműködés, és missed ab gyanú. A 3 vetélés után kivizsgáltak, hogy mi az oka? Mert 3 már valószínűleg nem véletlen.
2013. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem is elég zavaros, de ha képet is csinált akkor biztos nincs gond. Leírásod alapján úgy tűnik, hogy nem tudta megállapítani, hogy hány hetes terhes vagy ezért elküldött oda, ahol gondolom profibb gépek vannak. Viszont ne vedd sértésnek, de iszonyatosan nehéz értelmezni amit írsz, nem csak a pontok nagybetűk és szóközök hiánya miatt, hanem mert iszonyat magyartalan...de gondolom azért van, mert nagyon-nagyon izgulsz. Nyugodj meg, nem hiszem, hogy baj lenne. Az meg, hogy nem rakta ki hangszóróra vagy mire a szívhangot nem azt jelenti, hogy nincs. Az én magándokim pl soha nem hangosítja ki gondolom nincs ilyen szerkezete, de mindig látom ahogyan ver a kis szíve. Itthon meg a szívhang figyelővel be tudom fogni.

Egyébként mi van a beutalódon?

2013. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én kér bocsánat.Sokáig éltem Hortalezába.Kicsit nehéz telefonról írni sokszor nem vagyok biztos ékezetekbe.A papíron annyi van hogy kéri a beteg uh vizsgálatátt Ennyi.

S Ennyi de ha azt mondjátok nem gáz,hogy nem kapcsolt és köteles szólni a gyanúra is.köszönöm

2013. nov. 1. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!