Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Atlagosnal valamivel kevesebb...

"Atlagosnal valamivel kevesebb magzatviz" bajt jelenthet? Teljesen bepanikoltam.38 hkm

Figyelt kérdés

Ma mondta a doki,hogy az atlagosnal valamivel kevesebb a magzatviz.Eddig mindig normal mennyisegunek mondtak.

Ott nem ijedtem meg,de aztan itthon olvasgattam neten es teljesen bepanikoltam.

Baja lehet a picikemnek? :-(


2013. okt. 31. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
De csak mondott rá valamit...mikorra hívott vissza? Kért további vizsgálatot? Ha baj lenne, csak nem intézné el annyival, hogy kevés, menjen haza....
2013. okt. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt a vége felé, aztán 39. héten egészséges fiam született. Most 6 hónapos, minden ok vele!
2013. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem,nem mondott semmit...Megnezte a mehszajat,se azt kb. 2-3 hete mindig nezi,1 ujjnyira volt nyitva.

Mondta,hogy majd egy het mulva menjek megint,de ebben sincs semmi szokatlan,mert a 36. hettol hetente szoktam menni,pedig eddig soha semmi problema nem volt...

2013. okt. 31. 22:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez a vége felé már normális. Hidd el, nincs baj! Könnyű szülést Neked!
2013. okt. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem amikor ezt mondta a dokim, akkor másnap reggelre főorvosi konziliumot kért. Mondta, hogy lehet sok mindentől, de jobb utána nézni. Mondjuk a lányom nem várta meg, aznap éjjel beindult a vajúdás.
2013. nov. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel már ennyire a végén jársz ,ez ilyenkor elég gyakori,nekem is kevesebb volt csak nekem a 35.héttől a 40.héten egészséges kislányom született.ha bármi gond van a doki úgy is szól ,ne izgulj!Könnyű szülést kívánok!
2013. nov. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mikor nekem az orvos megállapította ultrahanggal, hogy kevés a magzatvizem, másnap szültem :)

pont 38. héten voltam.

a 38 hét alatt vagy 10x volt ultrahang, de mindig rendben volt a mennyiség...

éreztem is, hogy szűkös a babcinak odabent, mintha ráfeszült volna a méhem a kicsire...

a barátnőm is ezt érezte szülés előtti napokban...

szóval ne aggódj, ez szerintem inkább az előszele a kicsi érkezésének :)

amúgy is van egy cikk arról, hogy a nők kb. 38. hétre szülnek általában.

amúgy meg az UH egy állapotot mér, meg aztán nem is pontos. nekem a kórházban mondták hogy jó sok-sok-sok magzatvizem van, ne aggódjak :)

2013. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!