Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes vagyok, és az normáli...

29 hetes vagyok, és az normális, hogy a baba fejét nagyon érzem a hólyagomnál? Nem túl korai ez még?

Figyelt kérdés

Érzem ahogy mozgatja a kis buksiját,és olyankor iszonyatosan fáj a hólyagom. Attól félek nehogy hamarabb megszülessen,mivel már ilyen korán befordult. Kicsit meg is rövidült a nyakcsatornám 2000

-es. Szerintetek?


2013. nov. 1. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:

En is 29 hetes vagyok es en is ugy erzem, ahogy te irod es az oldalbordaimat rugdossa.

Az a helyzet , hogy en kulfoldon elek es itt nem vizsgalnak meg egesz terhesseg alatt, ugyhogy nem tudom mi lehet.

En is kivancsi volnak erre

2013. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Én olyat nem érzek a bordámnál,inkább két oldalt szokott mozgolódni. De a fejével határozottan feszít odalent. Hol élsz?
2013. nov. 1. 15:22
 3/7 anonim ***** válasza:
29 hetesen már nekem is be volt fordulva igaz nekem 3000-es még mindig a méhnyakam. 36 hkm
2013. nov. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És te is érzed,hogy ott lent mozgatja a fejét? Azért érdekel ez ennyire,hogy nincs e túl lent nekem? A bordáimat a rugdalózások meg sem közelítik,ebből gondolom,hogy nagyon lent van.
2013. nov. 1. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Elso vagyok Cypruson elek,itt ilyenek a doktorok. Nem is pillantnal meg csak Uh-val
2013. nov. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocsi pillantanak
2013. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nekem se rugdossa a bordáimat, most se és eddig sem! mindig inkább az oldalammal játszadozik! :)
2013. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!