Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hányinger "erősségéből"...

A hányinger "erősségéből" lehet következtetni a baba nemére?

Figyelt kérdés

Első baba fiú, vele is volt hányingerem a 12. hétig. Második terhességemnél 6 hetesen már kórházba kerültem pár napra, kiszáradás miatt és a 16. hétig nagyon rosszul voltam. 8 kg-ot fogytam. Kislány lett.

Mostani terhességem az elsőhöz hasonlít. Lehet, hogy fiú lesz?


2013. nov. 1. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Semmi köze a hányingernek a baba neméhez.
2013. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Ez szerintem inkább anyától függ mint gyerektől.
2013. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Kisfiúval vagyok most terhes és talán egyszer hánytam meg egy kicsit émelyegtem csak. A nagy rosszullétet én nem éltem át :-) Most olvasok egy könyvet és az említi, hogy egyesek hisznek abban, hogy a kisfiúval várandós anyákat elkerüli a hányinger még lányos kismamák nagyon rosszul szoktak lenni.
2013. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Én is figyeltem magam és kérdezgettem az ismerősöket,hogy akinek fia illetve lánya lett,mit érzett.A többség kislány mellett volt rosszul,fiú mellett nem vagy alig.Nekem a 6.héttől folyamatos hányingerem volt és rendszeresen hánytam is.Gyenge voltam és borzasztó vacakul éreztem magam a 13.-14.hétig. A héten derült ki,hogy fiam lesz.Ezért én már úgy gondolom,hogy ebből következtetni semmire sem lehet,minden terhesség más,50 % az esély fiúra akkor is ha hány,akkor is,ha nem.
2013. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Igen, lehet, hogy fiú lesz, 50% :) Nincs igazán összefüggés. Az első nekem fiú lett. A második terhességnél mindig néztem a tüneteket, minden más volt, mint az elsővel. Biztos voltam benne, hogy lány. Fiú lett. :)
2013. nov. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Az első gyermekemmel a 20. hétig hánytam, borzalmas volt. Ő fiú lett. Most ugyan úgy hányok, már a 14. héten vagyok. Ő kislány lesz.

Erről ennyit.:)

2013. nov. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Aki lepontozott, leírná nekem, hogy miért tette? Szerintem semmi rosszat nem írtam,így érdekelne, hogy mi kivetni valót talált a válaszomban. Már ha van annyi bátorság benne, hogy megírja :-) Eléggé felhúznak azok a nagyon intelligens emberek akik csak lepontozni tudják a másikat :-) Ráadásul pont azt írtam, mint itt mindenki más :-)
2013. nov. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugy latom mindenkit lepontoztak. Ne torodj vele,egyeseknek ez a hobbijuk. Sxerintem a kutya nem figyeli a pontozasokat.
2013. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én mindenkinek nyomtam egy zöld kezet és köszönöm, hogy válaszoltatok!

Majd megírom, nekünk hogy alakult.

2013. nov. 3. 19:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Naa kedves Kérdező, kiderült már a baba neme?? Én azt hallottam, hogy a lányoknál durvább valóban a hányinger, ismerőseimnél be is jött és nálam is ...
2013. dec. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!