Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen kezdtetek el...

Hány hetesen kezdtetek el baba holmikat venni?

Figyelt kérdés
hány hetes terhesen kezdtetek el babaholmikat vásárolni akkor mát tudtátok a baba nemét?
2013. nov. 2. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:

4 éve a 24. hèten tudtuk meg a nemèt,apránkènt veszegettük,bár sok minden nem kellett,mert

kaptunk.

Most a 20. hèten tudtuk meg a nemèt, nem igazán vettünk semmit mèg. Ráèrünk mèg. Amúgy èrdemes megvárni a 18 hetes uh-t,hogy minden rendben a babával.

2013. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én szint végig dolgoztam, addig nem is foglalkoztam ilyesmivel. Az utolsó 3 hétre mentem szülési szabira, akkor vettem meg mindent, és akkor készült el a babaszoba is.

Szerencsém volt, mert csak 3 nappal jött korábban a kiírthoz képest.

2013. nov. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a "második félidő" végére halasztottuk a dolgot, de mivel veszélyeztetett is voltam és nagyon nagy volt a hasam is, eléggé kifáradtam, ha csak egy órára is el kellett menni valahová. Igen, a nemét már tudtuk, mindenképp csak ezután akartam bármit is venni.
2013. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21hetes vagyok egy hete hoztunk el gyerelruhákat tesomtol. Venni ma vettem fürdökesztyüt mert akcios volt. én mar most vennék mindent. de még nem tudjuk a nemét. nov. végéig dolgozok azután kezdünk bele ugy döntöttünk. ja 2hét mulva utazunk és közbe beugrunk egy bababoltba lehet akkor is veszünk valamit. pont jo mert 13an utazunk 12én megyünk 4D re lehet megtudjuk a nemét.
2013. nov. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Mi 16 hetesek vagyunk a 18. heti uh mindenképp meg akarom várni ha akkor sem mutatja meg milyen nemű akkor várunk a 4D uh ig ami huszon valahány hetesen lesz :) Kiságyat babakocsit mikor vettetek meg? vagy mikor volt teljesen készre be rendezve a szoba?
2013. nov. 3. 09:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Babakocsit, kiságyat kaptuk, az már akkor megvolt, amikor még terhes se voltam, ugyanúgy a babakád és a bili is.

Amúgy nem venném meg, a 28. hétig őket.

A kiságyat pedig a 35. héten tettem rendbe és letakartam egy lepedővel, hogy ne legyen poros.

2013. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!