Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismama vagyok és az...

36 hetes kismama vagyok és az utóbbi 1 hétben nem tudok éjszaka aludni, annyira mozog aktívan a baba. Oldalt fekszek, lehet, hogy nyomom és ezért?

Figyelt kérdés
Nálatok volt ilyen? Ha már most ilyen aktív, akkor lehet, hogy csecsemőként sem fog éjszaka aludni? Kisfiú a baba.Lehet, hogy hamarabb fog érkezni, hogy ennyire mozgolódik?
2013. nov. 2. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a 35.héttől alig aludtam éjjel,nagy baba volt,kényelmetlen volt mindenhogy feküdni,és nagyon aktív volt.Plusz az idő előrehaladtával feszített,és fájt a mozgása.Hajnali 1-2 körül állt le pár órára,úgy reggel 6-ig.Sosem számoltam a magzatmozgást,mivel nekem az volt a fura,ha pár percig nem éreztem mozogni.

Nekem is fiú,és nagyon nagyon aktív volt bent,ilyen maradt kint is,egyfolytában pörög!Nagyon kevés alvás elég neki,kb.éjszaka alszik este 10-11-től reggel 6-fél 7-ig,nap közben meg jól ki kell fárasztani,hogy elaludjon 3 előtt (pl.2-3 óra játszótér,meg séta,ill.elmenni valahova vele),akkor úgy 1,5 órám van felkészülni a következő "menetre",és utolérni magam.Ha nem lenne egy nagyi,aki délelőtt beugrik,semmivel sem végeznék.

Nem hiszem,hogy hamarabb érkezne,mert nekem pl. a szülés napjáig ilyen aktív volt,40+1-re született,de sürgősségi császárral,mert a ficánka nem bírt magával,a köldökzsinórral kötözött sonkát csinált magából,el is nyomta,így fenyegette az oxigénhiány...Amúgy még jól túl is hordtam volna,mert semmi jele nem volt a közelgő szülésnek.Teljesen zárt voltam,0 méhtevékenységgel,soha nem volt jóslóm sem...

2013. nov. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én 36+1 hetes vagyok, és ugyanezt tapasztalom, amit Ti... én se számolok mozgást, mert konkrétan az az újság, ha nem mozog. Éjszaka én is alig tudok aludni, de ez már így van több, mint egy hete. Nálunk kislány lesz. Ettől a köldökzsinór-dologtól én is félek. Tuti, hogy észreveszem - vagy a doki - ha beletekerné magát ugye?
2013. nov. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves 2.!Nem biztos,hogy észreveszed,mert nekem a doki azt mondta,hogy a biztonság kedvéért azonnal császároz,mert ha hazaküldene,lehet,hogy másnapra meghalna a baba.Az NST-n 4x esett a szívhangja 20 perc alatt.Én áldom a dokit a mai napig,amiért gyorsan megcsászározott.Se ő,sem én nem készültünk erre.Mikor mondta,hogy akkor most jöjjön velem,megcsászározzuk,azt hittem viccel,ugyanis április 1-je volt...Az volt jó még a dologban,hogy legalább nem volt időm megijedni,gyorsan történt minden.

(1. válaszoló voltam)

2013. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!