Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt pár nappal lett...

Szülés előtt pár nappal lett valakinek dudor a nyaka tövében?

Figyelt kérdés
Puha, igazából nem fáj
2013. nov. 2. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem szülés előjel, hanem valami más.
2013. nov. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A megnagyobbodott nyirokcsomó általában kemény, más tippem nincs.
2013. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg nem lehet, hogy régebb óta ott van, csak most vetted észre, és közben volt valami kis gyulladásod?mert ez reaktív nyirokcsomónak tűnik vagy esetleg egy kis lipomának. Azok puhábbak és szintén nem fájnak.
2013. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Puha és nem fáj.

Én vagyok a lábfájás kérdés is:( eddig nem volt bajom, nem tudom mi van ma:(

2013. nov. 2. 18:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha menni fogsz a dokidhoz mutasd meg neki, de ez inkább lipoma ami miatt nem kell aggódnod, teljesen ártalmatlan, a test bármely részén kialakulhat, van akinek a kezén van, állán, lábán, hátán és még egyéb helyen is lehet. ha mégis reaktív nyirokcsomó volna, azzal sincs teendő :) de azért néha nézegesd, hogy nem e lesz keményebb vagy fájdalmas.
2013. nov. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!