Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti nem tartjátok ezt igazságta...

Ti nem tartjátok ezt igazságtalannak?

Figyelt kérdés
Olyan sokan vannak mostanában körülöttem, akik 15-16évesen gyereket vállalnak a semmire, a szüleik nyakára. A férjemmel 6 hete veszítettük el a második kisbabánkat 5 hónaposan. Kiderült, hogy nem tudom kihordani a babákat egy idő után.Egy hét múlva műtétem lesz. És a műtét után is még egy évet várnunk kell a babára. A kis csitri kamaszok meg szülik sorban a gyerekeket. Hol itt az igazság?
2013. nov. 3. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Gondolj bele, miről beszélsz! Egy gyereklányról, aki egy életre tönkreteszi a sorsát, és egy olyan gyerekről, akinek az anyja is még gyerek, amikor megszületik. A nagyszülők fogják "nevelni" az unokát, és ha olyan jól sikerül nekik, mint a saját gyerekükkel, akkor előre megjósolható a jövője... és te ezt irigyled? Kemény, amikor az ember elveszíti a babáját, akit régóta várt (átéltem, sajnos, tudom), de maradj meg egy határon belül, és próbálj figyelni a saját lelki egészségedre, mert nagyon mélyre lehet zuhanni az önsajnálatban, ha nem figyel az ember!! Akár szakemberi segítség sem árt, és nem szégyen!
2013. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem meg pont hogy igaza van. Annak lehet gyereke, aki semmit nem tesz érte, csak felelőtlenül összefekszik mindenkivel, aztán meg megy abortuszra, az meg, aki tényleg szeretné, nem élheti át az érzést.
2013. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az élet nem igazságos neked meg más ment könnyen ami másnak volt nehéz. Ilyen az élet.

Inkább nézd pozitív oldalát, hogy tudják mi a baj és tudják orvosolni akármennyi idő is.

2013. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem.

Egész életemben felelősségteljesen viselkedtem, mindig megfelelően védekeztem.

De ennek ellenére a ciklusom egy sz.r, pontosabban nem is nagyon van (félévente egy menzesz). Bár még nem próbálkoztunk babával, azért elég vszínű, hogy nem lesz egyszerű menet.


Ezzel szemben más meg elveteti a 3. véletlen becsúszott gyereket is, mert 2 abortusz után sem képes védekezni.


Hát ez van.

2013. nov. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az élet igazságtalan. Viszont csak felesleges problémát kreálsz magadnak azzal, hogy másokkal foglalkozol. Nem azért nem jön össze a baba, mert másnak abortusza volt. Mindenkinek megvan a maga keresztje, és mindenkinek a maga baja a legnagyobb.
2013. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!


Kedves 3-ik válaszoló. Az Élet más területein sem kaptam semmit könnyen az élettől. Mióta az eszemet tudom, mindenért mélységesen meg kellett szenvednem, küzdenem.

2013. nov. 3. 16:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Van párod aki kitart melletted másnak ez is csak egy állom.
2013. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!