Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan élitek túl a várakozás...

Hogyan élitek túl a várakozás idöszakát mikor újra meg újra minden hónapban megjön? Igazságtalannak tartjátok, hogy aki nagyon szeretne babát annak nagyon sokat kell rá várnia, aki meg nemakar annak meg jönnek sorban.

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagyok még abban a korban, hogy babát várjak, de erre csak annyit tudok mondani, hogy egy dologban hiszek, ez pedig a vonzás törvénye. Aki fiatalon rágörcsöl arra, hogy úúúristen, csak nehogy terhes legyek, az folyamatosan vonzza magához a ,,rosszat" és tényleg terhes lesz. Viszont aki tényleg babát szeretne, az meg arra görcsöl rá, hogy mi van, ha már megint nem fog összejönni? És ezért ezt is kapod... azt, hogy már megint nem jött össze. Próbálj meg arra koncentrálni, hogy sikerülni fog, és ne tiszta stresszben várd a babát :) Jönni fog, amikor jönnie kell. Egyébként a kérdésre visszatérve, igen, igazságtalannak tartom. De neked pedig sok sikert kívánok, ha babát szeretnél :)
2011. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

2 évig próbálkoztunk reménytelenül, amikor feladtuk, azonnal spontán összejött a babánk.

A sikertelenségbe én majdnem beleőrültem.

Gyűlöltem mindenkit, akinek gyermeke van és igen nagyon igazságtalannak tartottam, hogy pont nekünk nem sikerülhet, másnak meg, aki nem is törődik a gyermekeivel minden évben záporoznak a gyermekek!

Sokszor volt dühkitörésem is, rengeteget sírtam, gyűlöltem magam is, hogy még erre sem vagyok alkalmas...

Muszáj volt pszichológushoz fordulnom néhányszor, mert már teljesen depressziós voltam.

És láss csodát nekünk is sikerült.

A világ legszebb kisfiúja a miénk és hihetetlenül boldogok vagyunk így 3-an!

Tényleg igaz egyébként, hogy előbb, vagy utóbb mindenkinek sikerül, még akkor is ha kilátástalannak tűnik!

Nektek is sikerülni fog!

2011. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon nehezen. Mi 6 hónapja próbálkozunk és már nagyon türelmetlen vagyok. Ráadásul aki bíztatni akar, az azt mondja, hogy "ne aggódj, valakinek 2 év után sikerül"! De ezzel még jobban megijeszt. Bárki kerülhet abba a helyzetbe, de nyilván mindenki minél előbb akarja.
2011. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
hohooo, mi 10évig próbálkoztunk. Már éppen feladtam volna és azon nyár augusztusában mentünk volna külfőldre melózni, feladva ezt az egész babaprojektet, beletörődve, hogy nekünk sosem lex babánk. Már minden le volt zsírozva, mire elötte egy hónappal teherbe estem. Ráadásul 3as ikreket vártam. Úgyhogy ne parázz, meg lex az. Ne görcsölj fölötte, nekem is sokat mondták ezt, dehát nem egyszerű. De látod nálunk is bevált. Akkor jött mikor már nem is annyira érdekelt a dolog. De nagyon imádom öket. Csak nyugi, ami késik nem múlik. :D
2011. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Elöző vagyok! Figyi nemtudom mióta próbálkozol, de vannak mindenféle tabletták amik segíttenek. Bexéld meg a nögyógyászoddal a dolgot. Az lex a legjobb.
2011. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Így pár év után ne is kérdezd..először irigykedtem,aztán haragudtam(aki elveteti és aki eldobja) és irigykedtem,aztán most már ott tartok hogy szomorú vagyok és már abban sem merek bizni hogy valaha összejön,pedig semmi bajom.
2011. júl. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 6 év próbálkozás után jött össze, és mola terhesség miatt elment. Engem nem érdekelnek mások, és más gyerekei,engem a sajátom érdekel.
2011. júl. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!