Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha én Szeptember 25-én szültem...

Ha én Szeptember 25-én szültem akkor következőleg mikor kellene megjönni a menszeszemnek?

Figyelt kérdés

2 hétig véreztem erősen azután rózsaszínes folyásom volt, mostanra csak átlátszó folyásom van.

Nem vártuk ki a hat hetet, császáros voltam és 2 hete szexelek, bár nem engedi belém de gyógyszert sem szedek.

Vérzésem azóta nem volt, mióta elmúlt a szülés után.

Csináljak terhességi tesztet ma, vagy várjak még pár napot?



2013. nov. 3. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem csinálj tesztet,és védekezzetek valahogy hacsak nem akartok hamar kis tesót.Változó hogy kinek mikor jön meg szülés után.
2013. nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem attól is függ, hogy szoptatsz-e.

Nekem csak 13 hónap után jött meg először, de van akinek már az első hónapban, ezt nem lehet tudni.

Bár olyan is van, aki szoptat, és mégis megjön neki már hamar és szopi mellett is rendszeresen menstruál.

Szóval a te esetedben is bármi lehetséges.

2013. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy nagyon fiatal vagy,vagy nagyon hülye.


Ad 1:Azt hogy mikor fogsz újra menstruálni azt senki sem fogja tudni megmondani neked,még az orvos se.


Ad 2:Nem vártad ki a 6 hetet,ami szintén elég kevés észre vall.


Ad 3:Nem engedi beléd,de gyógyszert sem szedsz.Egy szóval bármikor terhes lehetsz újra.Mivel ez nem védekezés!


Szóval összegezve,ha nem akarsz még gyereket védekezzetek normálisan!!!


Ad3:

2013. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én csak 3 hétig szoptattam, mostanra teljesen elapadtam. Kezdek megijedni nem e ismét terhes lettem.

Második terhességem volt , az elsőnél a szülés utáni vérzés és a menszeszem egybe folyt meg se tudtam mondani mikor jött meg elsőnek szülés után, utána rendszeres volt minden hónapban, de az első gyermeket is 3-4 hétig szoptattam.

2013. nov. 3. 17:11
 5/11 A kérdező kommentje:
3 hónapig próbálkoztunk, nem lettem terhes a másodikkal csak utána most meg belém se engedi és egyből terhes leszek vagy hogy megy ez?
2013. nov. 3. 17:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg teljesen hülye vagy!
2013. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Attól, hogy te császáros voltál, attól még ugyanúgy benned volt egy gyerek. És nem a hüvelyre kell ilyenkor tekintettel lenni, persze arra is, hanem a méhedre. Aminek 6 hét ugyanúgy a regenerálódási ideje, mint egy simán szülő nőnek. És ha 6 héten belül szexelsz, akkor olyan fertőzést összeszedhetsz, aminek ebből kifolyólag lehetnek következményei, mint a huzat! Pláne, ha még gumit sem használtok!

És bár nem engedi be...előváladékban lévő életképes spermákról hallottál már? Na, úgy lehet ilyen módon teherbe esni.

És ha ti ezt eljátszottátok, akkor lehet már meg is fogant a kistesó és várhatsz a jövő évig a következő menzeszedre!

És ezt senki nem tudja, hogy szülés után mikor fog megjönni amúgy.

A legérzékenyebb tesztek mutatják ki amúgy a sikeres aktust követő 14. napon a terhességet. Szóval egy érzékenyebb teszttel 2 hét múlva már tesztelhetsz.

2013. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hallottam már az elő váladékról , nem vagyok hülye csak nem akarok ilyen hamar még gyermeket még egyet.

A szoptatás miatt nem írathattam eddig ki fogamzásgátlót.

2013. nov. 3. 17:38
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Hallottam már az elő váladékról , nem vagyok hülye csak nem akarok ilyen hamar még gyermeket még egyet."

Ha nem vagy hülye, akkor miért nem használtatok gumit, hogy ne legyél terhes?

2013. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoptatok és mellette fog.gátlót szedek.

Lehet szedni,sőt orvos írja fel.

Amugy ha ezt nem szeretnéd,akkor ott az ÓVSZER,amit nyugodtan használhattok!

2013. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!