Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fennáll a lehetősége annak,...

Fennáll a lehetősége annak, hogy teherbe esek? A ciklusom 10. napján voltunk együtt párommal, gumit használtunk, ami azonban elszakadt. Ciklusom 28 napos. Már van egy kisfiúnk, jelenleg nem is tervezünk kistestvért.

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A spermiumok életképesek (legújabb discovery-s adás szerint) akár 5 napig is. Ezért igen, van lehetőségetek rá. Nekünk 6. napi együttlétből fogant a kisfiúnk.
2013. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát, mit mondjak, nem nyugtattál meg...
2013. nov. 3. 19:51
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz babát, miért nem veszel be esemény utánit?
2013. nov. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Éppen azért, amiért fogamzásgátlót sem vagyok hajlandó szedni. A hormontartalma miatt, az eseményutáni pedig felér egy lórúgással. Védekezni mindig óvszerrel szoktunk, a legutóbbi sajnos nem bírta a strapát.
2013. nov. 3. 19:55
 5/14 anonim ***** válasza:

Tehát jobb egy újabb gyerek, mint egy egyszeri eseményutáni bevétele... Ezesetben nem akkora baj, ugye?

Boldog babavárást!

2013. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát akkor ez van.

Mást úgy sem tudsz tenni, az egyetlen lehetőséged az esemény utáni lenne.

Ha azt nem vagy hajlandó beszedni, akkor imádkozz.

2013. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy a 10. napon történt együttlét után azonnali hatállyal, fejvesztve rohannom kellett volna a patikába eseményutáni tablettáért, azért kérdeztem mégis itt, mert a félsz, és a hátha azért bennem van. De látom, itt már tényleg semmi másról nem szól az oldal, csak arról, hogyan kössön bele mindenáron minden kérdezőbe a hűdeokos válaszadó. Kedves utolsó, te bevetted volna a helyemben az eseményutáni tablettát? Nyilván...
2013. nov. 3. 20:09
 8/14 A kérdező kommentje:
Azt azért hozzátenném, hogy szex után azonnal mentem a fürdőbe megmosakodni, már ha számít ez valamit...
2013. nov. 3. 20:17
 9/14 anonim ***** válasza:

Most őszintén nem értem, hogy mi volt a probléma a válaszommal.

Szerintem teljesen normális választ adtam kétszer is a kérdésedre.


10. napon van esély a teherbeesésre.

Egyrészt nem mindenkinek 14. napon van ovuja 28 napos ciklusnál, ugyanis a luteális szakasz lehet 16 nap hosszú is.

A másik dolog, hogy a spermiumok szélsőséges esetben akár 5 napig is életképesek lehetnek.

A kimosakodás vmennyit ér, de nem sokat.


Az, hogy én bevettem volna-e a tablettát, nyilván attól függ, hogy mennyire nem akarok gyereket.

Ha nem akasztanám fel magam rögtön egy pozi teszt láttán, és az első gondolatom nem az abortusz lenne, akkor megkockáztatnám, és ha besikerülne, akkor várnám a babát.


Ha viszont nagyon nagyon nem lenne alkalmas egy baba, akkor bizony bevenném.


De mivel te elutasítottad ezt a lehetőséget (nem is értem miért háborodtál fel azon, hogy megkérdezem...), így az maradt, hogy vársz.

Ennyi.

2013. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Ha a peteérésed időben történik, akkor az a ciklus 12-16 napja között van.

A sperma 3 napig életképes, tehát a te esetedben a ciklusod 13 napjáig. A 12 nap is eélyes, de a 13. nap már igen sanszos egy babára.


A mosakodás alatt sima altáji mosakodást értesz, vagy hüvelyöblítést? A második hatásosabb, de tudni kell, hogy a 300,000,000 spermából elég ha 1 bentmarad.

2013. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!