Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez magvatvîz volt? Nagyon...

Ez magvatvîz volt? Nagyon intim kérdés, de megijedtem nagyon.

Figyelt kérdés
A párom kényeztetett,és nagyon nedvességet éreztünk mind a ketten.nema megszokottat,hanem szinte víz szerü.még egy kis foltban még az ágyneműn is meglátszott.22 hetes vagyok most,s nagyon megijedtem,azonnal abba hagytuk.lezuhanyoztam,azóta sincs semmi a fehérneműn.ez mi lehetett?

2013. nov. 3. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát, amondó vagyok, hogy figyeld magad, és holnap menj el reggel orvoshoz, ő fog igazán megnyugtatót tudni mondani.
2013. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt nagyon gyakori a víz szerű folyás. Sokszor úgy érzi az ember, h csak úgy kifolyik 'onnan'. Ez teljesen normális.

Azért figyeld magad, ahogy az első is tanácsolta. Ha nagyon gyanús a dolog, akkor nézesd meg dokival.

De ne aggódj! Ha közben zuhanyoztál is, most meg nincs semmi a bugyidon, akkor nagy valószínűséggel nem az volt!

2013. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,annyira megijedtünk mind ketten.páromnak szörnyű lelkiismeretfurdalása van.remélem nem magzatvíz volt,de figyelem folyamatosan.tettem be egy papirzsepit,azon talán jobban látszana.
2013. nov. 3. 20:58
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálam történt hasonló csak szeretkezés közben és a 36dik héten! Rohantunk a kórházba ahol közölték egy teszt után, hogy csak nagyon vizes folyás volt! Figyeld de szerintem ez nem az lesz!
2013. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia,ilyen nekem is volt kb a 6. hónap tájékától kezdődően többször is.Nekem azt mondta a doki, h teljesen normális terhesség alatt, és semmi köze a magzatvízhez:-) Persze azért figyeld magad.
2013. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Vilcsianyuja ***** válasza:
Intim válasz: ha ez konkrétan orgazmus közben-után történt, akkor ez ama bizonyos misztikus női ejakuláció lehetett. Terhesen lehet, hogy nagyobb az inger a G-pontra, és ezért jön elő azoknál is, akiknek terhesség előtt nem volt ilyenjük.
2013. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.még nem volt orgazmus,csak izgalmi állapot.a nagy ijedtség oka,hogy amikor az ujját tette be(bocsánat) akkor indult meg a folyadék... és mégegyszer köszönöm a megnyugtató válaszokat.
2013. nov. 3. 21:32
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az lesz,de ha valami gyanusat erzel,holnap menj dokihoz. Egyebkent a gyogyszertarban van olyan papìr,azt hiszem a lakmusz papir,ami kimutatja a magzatvizet! Szerezz be egy olyat majd,ártani nem árt az,ha van :)

30 hkm

2013. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet ilyen lakmuszpapírt kapni!
2013. nov. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mi a helyzet? Minden rendben, ugye?
2013. nov. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!