Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismamák ti, hogy...

34 hetes kismamák ti, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2111 a méhszájam. 3. baba. Elment 2 napja a nyákdugó és szúró fájásokat érzek a medencémben és a derekamban. A másik kettővel ilyen nem volt. Lányomnál a vizesedés miatt megindították a szülést a 37 héten, de nem volt baj így is nagy baba lett 3750 grammal született. A fiamnál 36. héten a köldökzsinor miatt ő 3650 grammal született. Most nincs vizesedés semmi probléma (eddig). Szinte egész nap van hányingerem 2 napja és többszöri hányás is előfordul. Orvosom töm a magnéziummal és szigorú ágynyugalmat rendelt! Valakinek hasonló? Mit mond az orvos?

2013. nov. 4. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Mar ket hete 2100 a mehszaj, ugyhogy fekves+ magnezium. Utobbitol hasmenesem van. December 12re vagyok kiirva, de a doki szerint novberi szules. Csak huzzam ki a 37ik hetig! Elso baba. 34 hkm
2013. nov. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is december 12-re vagyok kiírva :)Minden jót kívánok nektek!
2013. nov. 4. 10:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Koszi! Neked is!!! :) Bizzunk benne, h meg egy darabig egyben leszunk!
2013. nov. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!