Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17. hétben lévő kismamák, jól...

Piroska és a farkas kérdése:

17. hétben lévő kismamák, jól vagytok? "Nagyobbak" is írhatnának tapasztalatokat, köszi!

Figyelt kérdés

Első terhességem, most vagyok a 17. hétben, és engem eléggé aggódóssá tesz ez a " már nem hányok még nem mozog" állapot... Nézegetem a hasam, hogy tényleg ott van-e, jó volna már, ha érezném a mozgást. Mellső fali lepénynél, és első babánál ez tényleg kitolódhat a 20. hét környékére is?

És most egy hülye kérdés, de bevállalom: sokat görcsölök, szedek rá magnéziumot. Legutóbb zárt volt a méhszáj. Nyithatja a méhszájat az, ha mindig törökülésben ülök, amikor ülök?


2013. okt. 29. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi 21. hetet töltjük csütörtökön. Ikerbabákat várunk lombikkal sikerültek. Én is elég aggódós vagyok. Az egyik babának hátsó fali lepénye van. Őt nagyon sokszor érzem mozogni és őt éreztem először. A másik babának melső fali a lepénye. Őt ritkábban érzem mozogni és a szívhangfigyelővel is nehezebb megtalálni.

Én is sokat görcsölök. Szedek 3x1 magnerotot.

2013. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most töltöm a 25. hetet. Mellső fali a lepényem.18.héten éreztem elsőnek valami rugdalózás félét odabenn. 21.héttől rákapcsolt a kisfiam. Ma már apuka is látja, ha mozog a baba, annyira látvanyos, főleg ha kidudorodik valamilye a gyereknek :-) Nem vagy lemaradva, most már hamarosan érezni fogod a baba mocorgását, nincs sok hátra! Amúgy én is sokat görcsölök. Napi négy szem magnessi citricit szedek. Ez 2000mg magnézium. Pihenj sokat, én el is jöttem táppénzre! Minden jót kívánok nektek!:-)
2013. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

Én már a 18 hetet betöltöttem. Holnap tudom meg a nemét. Én 16 héttől érzem a mozgásokat (hátsó fali) és azóta van előtejem is. A mozgásokat te is nemsokára érezni fogod ezen ne idegeskedj. Biztos hogy minden a legnagyobb rendben van. Nem nyithatja a méhszájat a törökülés. Boldog babavárást.

2013. okt. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a 24. hetet tapossuk. Hátsó fali lepényem van és így 18. héttől éreztem a mozgást. Ha aggódós vagy , akkor később azon fogsz aggódni, ha épp nem mocorog :) Én is ezt teszem.

Mondjuk most már erősen érzem és sokszor, szóval nem izgulok. Ami elég kellemetlen, hogy 1 hete elkezdett égni a gyomrom éjszakánként. Néha arra ébredek, hogy nagyon fáj.

Ezen kívül teljesen jól vagyok! Amúgy kislány lesz a csöppség.

2013. okt. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, hajrá Mindenkinek :)
2013. okt. 29. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!