Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Januárra kiírt kismamák, hogy...

Januárra kiírt kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Mesèljetek :)
2013. okt. 28. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Januar 14-re vagyok kiirva, kislanyt varunk.

Mar megvettunk mindent es a szoba is elkeszult mar.

Nagyon izgulok, elso baba.urheto csak az alvasal van gond es a sok ejjeli mosdo turatol.

Te kerdezo, hogy vagy?

2013. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyre kerekebben. :)

Én január 26-ra vagyok kiírva, kisfiúval.

A baba változó intenzitással mocorog, szerencsére éjjel hagy aludni, a terhességi diabéteszt leszámítva különösebb gondom nincs. Persze, néha itt húz, ott szúr, de nem vészes.

A babaszoba festése kész, a holmik nagy része megvan, novemberben érkezik a bútor, utána mosás-vasalás és már csak a várakozás marad.

2013. okt. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én január elejére várom a kislányunkat, általában jól vagyok, de néha van egy-egy nap mikor már alig bírok felkelni, nem megy a munka, vagy nagyon nehezen. A bútor meg van rendelve már a babának, 4 hét múlva érkezik elvileg, néhány ruha és ágynemű már van, meg a babakocsi és a hordozó is itt várakozik a picire :). És te kedves kérdező, hogy vagy?
2013. okt. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én január 16-ra vagyok kiírva kisfiúval. Már van egy 15 hónapos kislányunk:) Nagyon sokat mocorog, elég sokat görcsölök meg húzódik a hasam. Az alvás nekem is nagyon nehezen megy már:S
2013. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok :) Én január 17re vagyok kiírva és kisfiúnk lesz és első baba.Nekünk is megvan már minden,novemberben rakom össze az én kórházi cuccomat,biztos ami biztos.Az én kisfiam is elég aktív,néha csinál olyan mozdulatokat,amik már-már kellemetlenek,de imádom :) Az alvás szerencsére még jól megy,olyankor általában Ő sem mocorog,bár mostanság volt már olyan,hogy a ficánkolásra keltem fel.Jól érzéssel tölt el,hogy már azért tényleg nincs is sok hátra :) A jövőhónap ami még pihi,aztán lehet mosni,vasalni,mindent elrendezni.Utána jön a várakozás...nem bánnám ha olyan 38-39 hétre jönne a drágám,na de majd tudják ők :)

Nincs kedvetek képet mutatni a pocitokról? 4D-n voltatok már? A babáról is szívesen néznék képeket :)

2013. okt. 29. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!